Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nimfomanka +18[MOCNY SEKS, ĆPANIE, BRUTALNOŚĆ]
#31
Jakbyś mógł?
Wspólnie z Nataszą ustaliliśmy, że je jej troszkę nawrzucam a potem przejdziemy do dyskusji Big Grin
Ale kawał nam wyszedł. Dostałem kilka PW z prośbą o przesłanie tekstu Tongue
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#32
Pisz! Napisz i wyślij! Jest target.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#33
Nie mam pomysłu co mogłoby być w taki tekście.. Raczej nie banda kopulujących ćpunów Tongue
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#34
Jeżeli raczej nie - to Królewna Śnieżka
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#35
Wiecie. Co. Wam. Powiem.
Jesteście jedynymi, którzy zrobili m.in. mnie kawał z okazji Prima Aprilis.
Big Grin Dobre dobre, naprawdę w to uwierzyłam! Big Grin
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#36
A to dobre - sam napisałem PW o tekst.Big Grin

10/10 kawał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości