Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nigel Price napisał książkę
#16
hi hi. No łapanki nie będzie. Fajne opowiadanko. W kilku miejscach uśmiech zagościł na mojej facjacie. Szczerze powiedziawszy bardzo prawdziwe. Doskonale pasuje do naszych współczesnych celebrytów i sposobu w jaki wszyscy się nimi zajmują. Psychologię tłumu, mediów i ogólnie rynku wydawniczego i show biznesu ująłeś bardzo trafnie. Ludziska często przełykają badziewie polecając je innym no bo tak wypada. Mówią prosto : "Król jest nagi"
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#17
Świetne opowiadanie, naprawdę mi się podobało. Mało jest tekstów, które potrafią tak mnie wciągnąć od samego początku do samego końca. Bardzo przyjemny kawałek, który pozwala na chociaż chwilowe oderwanie się od rzeczywistości i skupienie na losach bohatera. Najlepsze jest to, że niektórzy z nas mogą skończyć podobnie jak Nigel Price : D

Co podobało mi się najbardziej:

[spoiler]best plot twist ever[/spoiler]




Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Świetne opowiadanie! Dobre poczucie humoru, wciągająca fabuła, ciekawy bohater, super zakończenie. Fajnie ukazałeś absurd i ironię, zarówno świata jak i bohaterów. Napisane w bardzo dobrym stylu, we właściwym tempie, wciąga czytelnika. Dzięki za podzielenie się tekstem Smile
Odpowiedz
#19
Nie wiem czyja to (wspaniała) inicjatywa, żeby nagle wyciągnąć z czeluści zapomnienia (2 strona działu) moje skromne opowiadanie (które faktycznie bardzo lubię) i rozpocząć tym samym funkcjonowanie (widoczniej jakiegoś cyklu) "Warte przypomnienia".
Napisałem ponad 30 opowiadań, ale w sumie to lubię najbardziej, bo uważam je za najgodniejszego reprezentanta mojego stylu, który to musiał widocznie przypaść komuś do gustu, czego wyrazem najwidoczniej jest wybór spośród setek możliwości jako "warte przypomnienia".
Dziękuję za to zupełnie niespodziewane wyróżnienie i dziękuję też za komentarze kolejnych osób, które przeczytały i skomentowały. Dziękuję za wysiłekSmile
Chyba zachęcony tym sukcesem niedługo znów coś tu wrzucę Big Grin
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#20
Pomysł wyszedł od naszej wspaniałej ekipy Krytyków. (Chyba żadne forum nie ma lepszej), a do wrzucania jak najbardziej zachęcam.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości