Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie... [drabble, twilight]
#1
Witam! Oto pierwsza moja publikacja na tym forum i do tego dość niefortunna, ponieważ nie znajdę tu chyba zbyt wielu miłośników tego fandomu. Mimo wszystko zapraszam i dziękuję za uwagę.
100 słów bez tytułu, dowcip.

Otworzyłem okno, znów błogosławiąc w duchu fakt, że Bella ma tak mocny sen i nie obudziła się, słysząc przeciągłe skrzypnięcie. Dziewczyna leżała w łóżku, z wojowniczą miną na twarzy. Domyśliłem się, że ma jakiś straszny sen. Wiła się pod kołdrą, stękając co chwilę, przewracała się z boku na bok, skopując pościel i marszcząc prześcieradło. Jej twarz lśniła od potu, wykrzywiona w przepełnionym bólem grymasie.
Nie chciałem się więcej męczyć oglądaniem jej koszmaru, który chciałem zakończyć, a jednak nie wolno mi było. Westchnąłem i miałem już zamiar zamknąć okno, ale usłyszałem dźwięk, który sprawił, że zamarłem w bezruchu.
- Nie zabijaj Cedrica...
You have bound my heart with subtle chains
So much pleasure that it feels like pain
So entwined now that we can't shake free
I am you and you are me
Odpowiedz
#2
Jestem nie tylko antyfanem, ale i ignorantem jeśli chodzi o Zmierzch, więc nie zdziwię chyba nikogo, jeśli powiem, że zupełnie nie wiem, o co chodzi Tongue
Odpowiedz
#3
Popieram Disa. Jaki Cedric?? WTF??!
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#4
Może to coś ten tego z Harrym Potterem? Big Grin
Ja czytałam "Zmierzch" i Cedrica tam nie przyuważyłam.
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#5
Końcowy tekst wymiata Smile

Całość jest zdecydowanie za krótka, by powiedzieć cokolwiek sensownego na jego temat. Po pierwszy dwóch linijkach nabrałem pewności, że będzie to kolejny tekst z cyklu - zakochane nastolatki/zakochani nastolatkowie piszą o Edwardzie/Belli.
Chyba się myliłem, czyż nie?
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#6
Undertaker napisał(a):100 słów bez tytułu, dowcip
Więc tu tkwi wic? Z tym przemieszaniem?
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!



Odpowiedz
#7
Mamy tu subtelne i wyrafinowane połączenie dwóch kultowych serii literackich, które szturmem zdobyły serca młodych czytelników, oraz znalazły się w każdej domowej biblioteczce, obok "Pana Tadeusza", Trylogii i Biblii ^^
Swoją drogą pan Pattinson miał w Harrym Potterze role życia. Powiedział dwa zdania, uśmiechnął się półgębkiem i umarł, niestety dopiero pod koniec filmu.
A "Zmierzch" mnie przeraża.
Borek- istota człekopodobna, ze skłonnościami do nałogów. Nie myśląca, nie czująca, konsumująca. Pragmatyk, darwinista społeczny. Politycznie: monarchista. Z zawodu: przynieś, podaj, pozamiataj w odlewni stali, oraz grafoman do wynajęcia, tłumacz mang.
Odpowiedz
#8
Końcówka mnie rozłożyła, nie powiem.To się nazywa drabble z puentą <śmiech>.
Za wiele powiedzieć nie mogę , bo tekst krótki ( jak to drabble), ale postaram się napisac coś sensownego.
Urzekło mnie to, że mimo tak małej ilości słów do dyspozycji, zdołałaś tak...plastycznie przedstawić całą scenkę. Sama nigdy nie odważyłabym się na drabble, bo nie umiałabym tego wszystkiego zwięzle połączyć, dlatego imponują mi tacy autorzy, jak ty.
I oczywiście gratuluję tego, że mimo iż wiesz, że ''Twilight'' nie cieszy się tu powszechną popularnością, to jednak wrzuciłaś tu ten tekst.

Zaczynam lubić drabble. A to dzięki takim ludziom, jak ty.
Dziękuję.
Z pozdrowieniami,
Ross
Jest nas trzy, dlatego gdy komentujemy podpisujemy się swoim nickiem :]

Nasz pierwszy, wspólnie napisany tekst:
Siostry Krwi
Odpowiedz
#9
"Zmierzchu" nie czytałem i chyba tego nie zrobię,ale HP przeczytałem,więc rozumiem o co chodzi. Na początek myślałem,że to następny głupi tekścik o pięknej miłości pana wampira i pani ludź. Końcówka jednak wszystko zmienia,przyznaje,że się zaśmiałem Smile
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości