Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie.
#16
Aż mi głupio przy tylu pozytywnych komentarzach pisać, że jestem mocno na nie.
Nie podoba mi się język, jakiego używasz i rzeczywistość w jakiej osadziłeś akcję - Szlachta i pigułki gwałtu na dysce? WTF?
Sama fabuła jest oczywista i banalna, a w zakończeniu masz błąd logiczny.
Tylko wtedy, gdy kobieta mówi "tak", to oznacza "nie", a Ferro był facetem Big Grin Oczywiście wiadomo, że i tak by zginął, ale to nie działa jakoś specjalnie na plus. Jako cwaniaczek powinien próbować się jakoś wykręcać, a tu nic.
Chciałem przeczytać Twoje "Kroniki Białogórskie", ale tym mnie zniechęciłeś.
Odpowiedz
#17
Dziesięć razy "TAK", jeden raz "NIE". Mam zapewniony występ w trzech następnych edycjach!

Jak ci głupio, to ci powiem, że nie można zawsze być w większości. Poczuj się jak mniejszość, a moją odpowiedź potraktuj jak objaw dyskryminacji.

Mnie też się taka rzeczywistość nie podoba, więc cieszę się, że żyje w innej. Szlachta nie może stosować pigułek gwałtu? Jakiś przepis zabrania?

Zauważyłeś, że Lupem mówi "Tak znaczy nie?" zzadaptował zasadę rodu Ferro do swoich potrzeb - usunął wymóg płciowy. Egalitarysta z niego.

To był cwaniaczek na prochach. Jego umysł pracował w trybie awaryjnym. Nie miał czasu wymyślać niczego innego.

A "Kroniki" przeczytaj. Chętnie poznam opinię kogoś zniechęconego. Trzy pierwsze rozdziały po korekcie, reszta czeka na uporządkowanie przeszłości mojej wesołej gromadki.
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
#18
Całkiem niezłe!
Lekko napisane, bez zdań wielokrotnie złożonych i innych dziwactw, interesująco.
Razi jedynie interpunkcja, która nieco szwankuje.
Fajne nazwiska i ich mieszanina w stylu zgoła groteskowym.
Mam nadzieję na ciąg dalszy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości