Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauczyciele +
#1
Szczerski, prezydencki minister ze stolicy,
rzekł nauczycielom: "Nie bądźcie jak cynicy.
Weźcie się wreszcie do roboty,
dostaniecie po pięćset złotych".
W pięćdziesięciolatkach podskoczył poziom chcicy.
Odpowiedz
#2
Fajne opiewanie bieżącej polityki! Big Grin
Odpowiedz
#3
(07-03-2019, 12:39)D.M. napisał(a): Fajne opiewanie bieżącej polityki! Big Grin

Hmm... rzekłbym, że niezbyt zachwalam Wink  Zwłaszcza w stosunku do nauczycielek już trochę wcześniej urodzonych Wink
Odpowiedz
#4
Tekst do dupy.

Rzetelna dziennikarka puściła fejka przeinaczając wypowiedź a autor cały w cudowronkach płodzi pierdoły.
Odpowiedz
#5
(07-03-2019, 16:51)Grain napisał(a): Tekst do dupy.

Rzetelna dziennikarka puściła fejka przeinaczając wypowiedź a autor cały w cudowronkach płodzi pierdoły.

Nie. To nie fejk. Słyszałem wypowiedź. Jego stwierdzenie przekazałem innymi słowami, ale oddającymi sens wypowiedzi.
Proszę też nie używać podobnych słów. jak "do dupy"i "pierdoły". Nie podoba się, wystarczy to wpisać innymi słowy.
Odpowiedz
#6
Rozkoszny  autorze na logikę po takiej wypowiedzi byłby raban na cały kraj - w mediach a tu cisza.

https://mobile.twitter.com/pikus_pol/sta...11/video/1


Fatanie z logicznym myśleniem, ale to nie nowość.
Odpowiedz
#7
(07-03-2019, 17:36)Grain napisał(a): Rozkoszny  autorze na logikę po takiej wypowiedzi byłby raban na cały kraj - w mediach a tu cisza.

https://mobile.twitter.com/pikus_pol/sta...11/video/1


Fatanie z logicznym myśleniem, ale to nie nowość.

Skoro to fejk, to za co minister przeprasza? Big Grin

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,...15337.html

I przypominam o kulturze wypowiedzi na forum.
Odpowiedz
#8
Zacny Gunnarze wierzyć w newsy Faktamorgana 24 to jak jak się bawić zapałkami w warunkach nietrzymania moczu.
Odpowiedz
#9
(07-03-2019, 18:25)Grain napisał(a): Zacny Gunnarze wierzyć w newsy Faktamorgana 24 to jak jak się bawić zapałkami w warunkach nietrzymania moczu.

Logicznym jest, że bardziej wiarygodne będą informacje podawane przez dziennikarzy z w miarę niezależnych mediów, niż przez propagandystów z mediów partyjnych, którzy sprawy niewygodne w najlepszym przypadku przemilczą.
Akurat 5 lat studiowałem nauki społeczne i część manipulacji widzę jak na dłoni. By zweryfikować resztę wystarczy research w różnych źródłach.
I niestety w porównaniu do mediów partyjnych te prywatne (bądź co bądź mające swoje własne linie programowe - jak każde medium) jawią się jako niemalże ideały dziennikarstwa. 
Medialne przekłamania wynikają z dwóch źródeł:
- krótkiego czasu na weryfikację newsów
- celowej manipulacji
Jeśli umówimy się, że wiarygodność serwisów informacyjnych wynosi 50% (ze względu na niedostateczną weryfikację) to jeśli medium oprócz tego manipuluje, to jego wiarygodność spada do zera.


Napisałeś, że w rzeczonej sprawie w mediach cisza.
To zależy w jakich mediach.
Te nieprzychylne rządowi podgrzewają temat, pytając kolejnych polityków o komentarz.
Te prorządowe temat przemilczają.

Skoro ograniczasz się do jednych (co zresztą dotyczy "twardego elektoratu"obu frakcji) nie dziw się, że o wielu rzeczach w swoich mediach nie usłyszysz.

A słyszałeś, że prof Zybertowicz do którego wypowiedzi podałeś link, ma problemy przez swoje wypowiedzi o "okrągłym stole"?
Czy media którym ufasz przemilczały tę sprawę?
Odpowiedz
#10
A co zbrukał szwindel okrągłego stołu?
Odpowiedz
#11
(07-03-2019, 18:51)Grain napisał(a): A co zbrukał szwindel okrągłego stołu?

A poszukaj w necie. Powiedział, że przy okrągłym stole komuniści podzielili się władzą ze swoimi agentami, tyle, że przecież wśród tych drugich byli także bracia Kaczyńscy Big Grin
Teraz część uczestników tamtych wydarzeń poczuła się obrażona i zażądała 50 tyś na cele charytatywne, na co żona profesora poprosiła RPO o interwencję, bo podobno przez to znajdą się na skraju ubóstwa.
Odpowiedz
#12
nie powiedział nieprawdy , lemingopozytywni będą się chwytać każdego kontekstu

i kończmy to zacny Gunnarze.
Odpowiedz
#13
Nie oceniam wartości jego wypowiedzi - podałem ci fakty.
I na tym polega różnica.
Odpowiedz
#14
Widzę, że już nie muszę odpowiadać Grainowi.
Chyba że Grain chcesz uszczknąć trochę wiedzy z teorii polityki i metodach masowej propagandy, przeznaczonej dla wiernego ludu. Gunnar studiował nauki społeczne, a ja już stricte właściwą dziedzinę wiedzy. Ale widzę, Grain, że wchłaniasz tylko politgramotę, więc szkoda mi czasu na jałową "dyskusję.
Kończę więc.
Odpowiedz
#15
Nieco niewłaściwie użyłem słowa "opiewać": w znaczeniu po prostu "opisywać w wierszu".

A do politycznej dyskusji mogę jeszcze dodać, że w tym przypadku chodzi o drobiazg: nieudolnie sformułowane zdanie. Z tego warto po prostu się pośmiać, a nie robić jakichś wniosków politycznych. Dlatego irytacja zwolenników PIS-u świadczy o ich... zbyt dużej irytacji. Big Grin

PS. Jeszcze popełniłem ciekawy błąd w tym poście, ale już poprawiłem. Nie jest wykluczone zamieszanie spowodowane tym, że ktoś zdążył przeczytać pierwotną wersję. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości