Narzekań krótka lista
#1
Z mojej strony bardziej techniczne narzekania (nie bójta często tak mam Smile ):

Pierwsza rzecz to Panel tuż pod bannerem. To co na nim się znajduje (np. rejestracja, czy pokaż dzisiejsze posty) jest za małe w porównaniu do innych elementów tekstowych na stronie, przez co człowiek zupełnie nie zwraca na nie uwagi. Albo większa czcionka, albo jakieś buttoniki byłyby zbawienne. Osobiście chwilkę szukałem sposobu rejestracji Smile

Logo nie współgra mi ze schematem forum Sad Pomimo, że proste i przekazuje co należy, to mam wrażenie, że to jedynie tymczasowe - ot w fazie komponowania. Czegoś mi brakuje... - Za to naprawdę świetna ta ciemna czcionka!

W sumie tyle na pierwszy rzut oka Smile Mam nadzieję, że to nie spowoduje pojawieniem się mojego nicka na czarnej liście, po prostu sugestie z głębi serca.
#2
Dziękuję Ci serdecznie za te uwagi. Nie mamy, niestety (Smile) jakiejś listy, na którą mielibyśmy Cię wpisać.
Ale wracając do meritum:
Zguba napisał(a):Mam wrażenie, że to jedynie tymczasowe
Tak! Jesteśmy w trakcie załatwiania własnego stylu forum, przy czym grafik i skrypterzy strasznie marudzą, bo wciąż więcej kasy chcą... Eh

Daj nam jeszcze... powiedzmy miesiąc, zanim ocenisz. My się staramy, ale nie zawsze wychodzi tak, jak by się chciało Smile

Temat zamykam //Kot
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości