Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpiękniejsza kobieta /drabble/
#1
To było piękne drzewo. Smukłe jak wieże gotyckich katedr, dostojne jak monarcha w koronie i urocze z bujnymi włosami zielonego igliwia. Świerkowa kobieta w stylu wielkich dam renesansu czy baroku. Dumna niebosiężnie.
Mężczyzna pogładził czule chropowatą korę jak jedwabiste ciało kochanki.
- Jesteś moja – szepnął, dotykając ustami pnia.
Szmer igieł stał się głośniejszy.
- Jestem. Możesz zrobić ze mną co zechcesz.
- Będziesz najpiękniejsza na balu. Najpierw cię rozbiorę, a potem odzieję w najbogatszą suknię. Wszystkie oczy będą zwrócone tylko na ciebie.
Usłyszał westchnienie radości.
Przyozdobi cię najpiękniejsza i najbogatsza mieszczanka Braszowa, pomyślał Vlad, czule obejmując pień.
Odpowiedz
#2
Zastanawiam się czy Vlad z tekstu to może Vlad Drakula.... Bo jeśli tak, to ostatnie zdanie zyskuje dość ciekawe znaczenie. Ciekawe czy pozostali czytelnicy też na nie wpadli Smile
Pozdrawiam.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
Toż chyba nie trudno się było domyśleć, że chodzi o Vlada Draculę zwanego Palownikiem!Confused
Odpowiedz
#4
Trudno jest napisać dobre stusłówka - zachować odpowiednie proporcje między treścią a formą, utrzymać język na wysokim poziomie i zachować dość sił na mocną końcówkę - bo w tego rodzaju tekście, to jednak ważne. W tak króciótkim utworze, nie ma miejsca na potknięcia, wszystko musi być bez skazy.
Ten drabbelek uważam za wzorcowy. Jest pięknie napisany, a końcówka zaskakuje, mimo, że przecież czytając, wie się, że Autor będzie próbował zapędzić czytelnika w kozi róg... To zdecydowanie jedno z lepszych stusłówek jakie czytałam. Sam mniód. [Obrazek: pszczola.gif]
Odpowiedz
#5
Czy mirek czasem nie ma za dobrze?
Ja wyciągam jego zapomniane utwory na innym forum, a Ty tutaj.Cool
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#6
Widać chłop ma powodzenie Big Grin

a że jeszcze dobrze pisze...
Odpowiedz
#7
Takie wieści krążą po burdelach Zagłębia Ruhry, Sowo.Big Grin Dzięki za ciepłe słowa.
Antonio, czy za dobrze? Reanimujesz zwłoki gdzie indziej, a Wala, tu. Nekrofilki, ale miłe.Blush
Odpowiedz
#8
Oj, zmęczonyś... Jako nekrofilka nie byłabym zainteresowana reanimacją żadnych zwłok... A jeden zaufany nekrofil zwykł mawiać: "Co się odwlecze, to nie ucziecze"... Big Grin
Odpowiedz
#9
No faktycznie, brak logiki. Ble.Undecided
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości