Naga prawda o "3b", czyli Kochamy Mundurki.
#1
Video 
Pragnę wam przedstawić film, który wraz z kolegami z klasy nakręciliśmy pod koniec roku szkolnego, jako nasze pożegnanie z naszym gimnazjum.

Wcześniej jednak chwila wyjaśnienia. Przed trzema laty decyzją rodziców ludzi, którzy już wtedy byli absolwentami owej szkoły zostaliśmy zmuszeni do noszenia wcielenia pomysłu ministra Romana G. Pomimo to już po kilku tygodniach przyzwyczailiśmy się do mundurków, a po kilku miesiącach nie chcieliśmy nawet słyszeć o ich zniesieniu.


Proszę was o wasze komentarze odnośnie tego filmu zarówno w temacie jak i na YouTubie.

UWAGISadmoże być więcej)
  • FILM JEST TWOREM CZYSTO HUMORYSTYCZNYM I NIE MA NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ(chyba że ktoś obraża się za to że chcemy go rozśmieszyć, ale to nie nasza wina)
  • Mężczyzna na zdjęciu, do którego modli się uczennica to nasz... nauczyciel chemii(były już Sad). Z racji rysów twarzy i charakterystycznej fryzury zyskał sobie ksywkę "Jezus".
Przyszły dziennikarz, trener, sędzia sportowy... A może i nie.
Fan mangi i anime, czasem coś narysuję.
Członek FA STUDIO i stu innych projektów.
Żebym tylko miał na to wszystko dość...
...chęci.
http://www.youtube.com/watch?v=4Y79LCiiJ...r_embedded - film, którego producentem byłem... Okej, tylko operatorem kamery...
Odpowiedz
#2
Psychodeliczne, choć niby o szkole...
Mam mieszane uczucia.
Takie stąd, do tamtąd.
Odpowiedz
#3
Kawał fajnej roboty. Młodzież potrafi. Smile
Szkoda tylko, że nie udało się w pełni opanować kamery. Rozumiem ten efekt widoku z oczu, ale nadmierne rozkołysanie obrazu razi już na samym początku. Za to bardzo fajne są te zatrzymania obrazu. Humor - cóż, po prostu szkolny. Smile
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
#4
Mam kilka uwag, które może pomogą w przyszłości:
- melodia z mydełka fa nagle się urywa, co wprowadza dysharmonię;
- głos z "prologu" jest zbyt blisko mikrofonu, co daje efekt trzeszczenia
- zdjęcie i głos to nie najlepszy chwyt, warto by było wprowadzić jakąś obróbkę, może ruchome zdjęcie albo przybliżenie, coś co by uatrakcyjniło scenę Wink
- muzyka straszy Wink jest puszczana zbyt dynamicznie, wyrywkowo, na zasadzie cisza-cisza- bum, muzyka - cisza... Co trochę utrudnia odbiór (fajnie wybrane fragmenty, tylko powstawiane bez przejściówek, bardzo spontanicznie)
- o kamerze wspomniano już, więc nie będę się powtarzać

Genialne wykonanie "Małgośki", gratuluję odwagi Wink

Myślę, że najważniejszy cel tego filmiku został osiągnięty: integracja Waszej klasy i dobra zabawa, dlatego pozostało mi jedynie Wam pogratulować!

Zastanawia mnie jedno... jak Wam się udało to nakręcić w szkole?
Odpowiedz
#5
Hahaha " Mój ci on!" xD
To. Był. Facet. W. Sukience? Big Grin Kyaa xD
Modlenie się xD Ja tak miałam w 3 technikum tylko to było: Boże! Żebym zdała! xD
Zasada dynamiki wymiatała xD
ogólnie mieliście całkiem fajne mundurki, jak ja byłam w gimnazjum to to co my mieliśmy, to była porażka. Nijak nic do tego nie można było dopasować bo nie dość że niebieskie, to jeszcze takie koszulkowate i workowate.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości