Myśl tygodnia
#31
"Według mnie dobry tekst powinien zawierać w sobie jakieś uczucia. Nie może być cienki i płaski jak zupa Knorra."
Odpowiedz
#32
W wiarygodne kłamstwo trzeba najpierw samemu uwierzyć. Wszyscy dobrzy kłamcy żyją w zupełnie wyimaginowanych światach.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#33
Pechowa szczęściara - jej zawsze przytrafi się oczko. Szkoda, że tylko w rajstopach a nie w kartach.
Zam­knięci w pik­se­lach z cza­sem łączy­my tyl­ko trzy barwy...

© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odpowiedz
#34
Człowiek nie może być wciąż szczęśliwy - życie byłoby za nudne. Nie może także mieć ciągle pecha - życie wtedy stałoby się zbyt niebezpieczne...
Odpowiedz
#35
Bo na tym polega miłość, gdy milczenie zbliża,a nie popycha do zbędnego gadania o niczym...
Odpowiedz
#36
Żyj tak żebyś nie Ty był zadowolony ze swojego życia, lecz inni z Twojego...
Tak się bawię.
Odpowiedz
#37
Z Raju pozostały nam trzy najpiękniejsze rzeczy: kwiaty, gwiazdy i uśmiech niewinnego dziecka
Oficjalny Aniołek Kota.


Proszę, przepraszam, dziękuję.




Pani szanowna. W aureoli diabeł.
Nosi serce w pudełku zapałek.

[Obrazek: gildiaBestseller%20poezja.jpg]
Odpowiedz
#38
To ja też dorzucę coś od siebie:

Najkrótsza droga do dowartościowania się wiedzie przez tych, którzy ci czegoś zazdroszczą.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#39
Bo to eh... To ciężkie westchnienie, jest niczym postulat sumienia, niedopuszczony do głosu.
Zam­knięci w pik­se­lach z cza­sem łączy­my tyl­ko trzy barwy...

© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odpowiedz
#40
(...)bierzemy w usta wielkiego, elektronicznego kutasa(...)stąd te przyklejone każdego ranka niesmaczne uśmiechy w autobusie(...)ta znieczulica, brak świadomości i zrozumienia, i wielkie globalne zagubienie. Ludzie poruszają się w ciemności uczuciowej, rozświetlanej jedynie zieloną diodą komputera i bladym światłem wyświetlacza telefonu komórkowego.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#41
,,Czasem mam szczęście, że mam takiego pecha".
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#42
Kiedy nasze życie jest zagrożone, nie myślimy o rzeczach materialnych, ale duchowych.
Odpowiedz
#43
"Każdy przejaw działalności ludzkiej nie mający celów zarobkowych jest głupotą" xD
Odpowiedz
#44
Można wejść do płonącego domu i uratować ukochaną osobę, tracąc przy tym zdrowie, ale można też nie ryzykować, tracąc przy tym sumienie.
Ci co zazdroszczą, wolą obrazić, zamiast spróbować swoich sił.
Odpowiedz
#45
Śledząc ruchome cienie pełzające po ścianie pojęłam świętość czasu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości