Modniś
#1
http://www58.zippyshare.com/v/28640127/file.html


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz
#2
nie słyszę słówSad
Odpowiedz
#3
http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=10080


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz
#4
Panie ballada, gdzie ty to nagrywasz, że taki koszmar? Studia Ci trzeba. Akurat wykorzystania wiersza nie popieram, samo powtarzanie, ale komponujesz fajne melodie. Dziewczyny za Tobą szaleją, co? Bo ponoć za gitarzystami panny sznurem; czy jak to tam było.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#5
Koszmar, koszmar... zbieram na mikrofon ^ ^


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz
#6
Dobra, musiałam sprawdzić tekst. Fakt, trzeba by było nagranie poprawić tak, żeby słuchacz nie musiał domyślać się słów. A ogólnie - po raz kolejny nie zgodzę się z panem m. Strasznie mi się podoba ten wiersz. I ta melodia do niego. I to powtarzanie też.

Ja jestem na tak Big Grin
Odpowiedz
#7
ależ mi też się podoba, wypraszam sobie;] (wzmiankuje o tym, coby nie było niedomówień, black moon. tekst ma klase) tekst jest dobry, mało tego, przekonałaś mnie, pepe, swoim postem pod wierszem, skłoniłaś do przemyslenia. chyba rzeczywiscie krótka forma to też wyzwanie (ba! nie chyba!). pod warunkiem, że dalsze rozwlekanie utworu nie dodałoby mu walorów, a przeciwnie - ujęło ich. gdy mi czegos brakuje, zazwyczaj zrzucam to na karb niedopracowania, lenistwa nawet. szczerze, to w tym wypadku nie wiem, dlaczego tak poczułem.. jak to czas wszystko zmienia;]

szkoda, że mamy tu samą gitarkę. widziałbym jeszcze jakieś pukanie, najlepiej blaszane. od samego poczatku w zasadzie. a propo początku, to czy się przypadkiem deczko nie śpieszyłeś? wydaje mi się, że trochę za prędko grałeś kolejne.. no własnie i tu brakuje mi terminologii;] kolejne akordy?;/ za krótkie były między nimi (jakkolwiek je zwac) pauzy. ciutkę - takie moje wrazenie.
mam nadzieje, ze mnie rozumieszBig Grin
a tak to, z tekstem w głowie, bardzo miło sie słucha. moszna? moszna? moszna;]
Odpowiedz
#8
Moszna jest brzydka Tongue

Zamiast akordów lepiej użyćź po prostu słowa "dźwięki" Tongue bo początek chyba jest "tabulaturowy"

Cieszę się, że Cię przekonałam Big Grin
Odpowiedz
#9
Cytat:Moszna jest brzydka
a proncie! prącie! proncie panie bosze!
Odpowiedz
#10
kojarzy mi się tylko z "proncie panie boże" xDD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości