Mniej spamu
#1
Witajcie.

Zaskakująco dużo przeciętny użytkownik forum dostaje informacji zwłaszcza o LS. Nie jest to żaden problem: usuwanie nie trwa dłużej niż kilka sekund.
Jednak ostatnia wiadomość dała mi sporo do myślenia. Jest ona totalnie bezwartościowa dla przeciętnego użytkownika więc po co wysyłać aż tak nieistotne rzeczy?

Dodam że inicjały imię/nazwisko nic nikomu nie mówią chyba że to nasz tekst. Ja jako osoba postronna nie odczytuje z tej wiadomości nic.

Moja propozycja to: selektywne wybieranie informacji przeznaczonej dla całego forum. Szkoda że nie ma opcji nieotrzymywania wiadomości od administracji.

Myślałem nad dodaniem Danka do userów na czarnej liście wtedy pewno nic od niego nie otrzymam. Jednak znając życie to jego postów i reszty działalności także nie obejrzę :/


Problem nieistotny ale tak troszkę na rozruszanie tej wiosennej nudy forumowej Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#2
Dla mnie osobiście taka wiadomość też nic nie wnosi. Z resztą z tego co wiem, to chyba ta sama informacja jest zamieszczana w odpowiednim do tego dziale, także osoby zainteresowane na pewno do niej dotrą. Może warto pomyslec nad jakims sensownym rozwiazaniem sprawyWink
Niby pierdoła no ale...
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#3
Niestety dla mnie też to było nic, zwłaszcza, że dostałam wiadomość na:
- maila
- jest na Facebooku
- w dziale
i jeszcze priv tu.

Więc troszkę dużo tego. Jak ktoś jest na prawdę zainteresowany, znajdzie na pewno informację.

Pozdrawiam

E.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#4
Ls jest dośc istotną częścia działalności forum, toteż staramy się o nim informować gdzie sie da.
Mimo to rozumiem Wasze opinie na ten temat i w przyszłości postaramy się z większym umiarem stosować masową korespondencję.
Odpowiedz
#5
Panel Użytkownika > Edytuj opcje > odznacz "dostarczaj wiadomości od administratorów". Może zadziała. Możesz też odznaczyć "powiadom mnie jeśli otrzymam nową prywatną wiadomość" lub\i "Powiadom mnie e-mailem kiedy dostanę nową prywatną wiadomość".
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#6
Nie nazwałabym wiadomości od administracji spamem, ale muszę przyznać, że niektóre wydają mi się niepotrzebne. Jeśli coś mnie interesuje to sama sprawdzam we właściwym dziale. Na forum wpadam rzadko, więc mam ustawione powiadomienie na email, ale wolałabym żeby docierały tam tylko wiadomości bardzo ważne. Jak jest tego dużo, to po pewnym czasie zaczyna się ignorować wszystkie.
"Zamiast tego z głębi nas wydobywa się warczenie, spokojne i dźwięczne, niepasujące do naszego wieku i egzystencjonalnej kruchości." "Filozof i wilk" Mark Rowland
Odpowiedz
#7
Tak, jest to formalnie możliwe, ale reklamodawca płaci nam za to, że reklama jest cały czas widoczna. Niestety prawa rynku. Ze swej strony powiem że dotąd utrzymywaliśmy VA z własnych składek. Niestety jednak groszem za nadto nie śmierdzimy, a przyda się kilka złotych na nagrody itp. (zysk z reklam to 30 - 50 zł miesięcznie, taką przynajmniej mamy nadzieję. Więc dwie lub jedna książka).
Jeśli ktoś straszliwie nie trawi reklam, można zainstalować do przeglądarki wtyczkę "adbloka" załatwi to reklamy na wszystkich stronach. Jednak proszę pamiętać że dla wielu takich stron jak nasze forum może to być źródło utrzymania. Wszak serwer, domena, nagrody w konkursach kosztują.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości