Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłość
#1
18.05.2013

Inspirowane Krakowem...

Wyleczenie się z uczucia,
to jak ciężka operacja na sercu.
Trzeba być dobrym lekarzem
dla samego siebie,
ale najlepiej jest zapobiegać
chorobie.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#2
jako myśl - bardzo ładne i ładnie ujęte. naprawdę, podoba mi się. z poezją za to nie ma to nic wspólnego. mowie z całą odpowiedzialnością - NIC.
Odpowiedz
#3
spoko, dzięki miriad, odpowiedzialność to dzisiaj wielka zaletaBig Grin
myśl poetycka. hm...


PozdrawiamSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#4
No i właśnie... Na miniaturkę takie byle jakie, na myśl spoko, ale nic po za to. Co nie co w tym tekściku znajduję dla siebie i to zabieram.

Pozdrawiam

E.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#5
Nie odczuwam tej bylejakościWink
Jednak jako autor z pewnością patrzę na swój tekst inaczej, tymbardziej że to jeden z istotniejszych dla mnie wierszySmile

Dziękuję za komentarz
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#6
Dla mnie miniaturka musi być mocna, coś wnieść dla mnie zaskakującego, po mimo tego, że znajduje się w tym tekście (jak pisałam wyżej, coś dla siebie z niego zabieram), nie ma dla mnie w nim niczego takiego wiesz, wow Wink Przekaz dla mnie jest nad wyraz jasny, zrozumiały.


Pozdrawiam

E.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#7
Ja doskonale Cię rozumiem, bo zazwyczaj tego samego wymagam Wink


PozdrawiamSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#8
Piękne słowa ale osobiście uważam ze miłości po prostu nie ma Smile
Odpowiedz
#9
uuuu. a to smutne i bardzo niewłasciwe - jesli coś jest, to jest to miłosc. to reszty, nie miłosci, nie byłbym taki pewien.
przepraszam za OT, ale aż mnie ta wiadomość wstrząsnęła.

pirko, moze popracuj nad tym wierszem? bo refleksja jest trafiona, przyrównanie do choroby (choc nie odkrywcze, ale i bodaj nie wyświechtane) pasuje jak ulał. teraz tylko wykrzesać z tego poezję, które tu raczej mało. zachęcam. nawet jako nowy wiersz - lecz pozostając przy koncepcji.
Odpowiedz
#10
Tak. Na myśl okej, poetyki trochę zabrakło.
Odpowiedz
#11
Pomyślę miriad, dzięki za ponowne odwiedzinySmile
Ins dzięki za komentarz

PozdrawiamSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#12
Dobre "coś" (wiersz, nie wiersz?). Na mój gust jednak troszkę za "suche". Poezji w tym mało Smile.
I nie wiem, coś mi nie pasuje... Po prostu nie znalazłem tu nic zaskakującego.
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#13
Dziękuję za komentarzSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#14
Gdyby tu był rym, można to by nazwać fraszką. Właściwie, na mój gust, gdyby to ubrać w zgrabne rymy i dodać jakiś żartobliwy akcencik to by całkiem zacna fraszka wyszłaBig Grin. Widzisz się w tym?
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#15
Inspirowane Krakowem? W jakiż to sposób Kraków zainspirował Cię do napisania tego oto?


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości