Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótki kurs bujanie w obłokach
#1
 
Zatrzymali się na siku przy samotnej wierzbie iwie. Nie mógł się powstrzymać i zerknął w boczne lusterko, a kiedy wróciła do auta, nie potrafił ukryć zakłopotania. Ale ona patrzyła jak urzeczona na uganiające się nad łąką ptaki, a nie na rumieńce na jego policzkach.
- Widzisz tych podniebnych akrobatów? 
- Jaskółki.
- Nie, to nie jaskółki. Jasķółki mają białe brzuszki, a to są jerzyki. - I po chwili dodała. - A czy wiesz, że jerzyki śpią, jedzą, piją, zbierają materiał na gniazda, a nawet kopulują w locie?
- Kopulują w locie?
- Rekordziści przebywają w powietrzu nawet przez trzy lata. Bez lądowania!
- W sumie to mógłbym tak sobie bujać w obłokach i żeby z tego były jeszcze jakieś korzyści w postaci... hmmm… intensywnych relacji interpersonalnych.
- No tak - spojrzała na niego rozbawiona. - Wszystko jest lepsze od niemocy twórczej i podglądactwa...
Odpowiedz
#2
To o tej samej rodzinie, w której wcześniej bolał brzuch? Smile
Odpowiedz
#3
(22-07-2020, 19:49)D.M. napisał(a): To o tej samej rodzinie, w której wcześniej bolał brzuch? Smile

Możliwe Big Grin Jeszcze nie zdecydowałem
Odpowiedz
#4
Też tak pomyślałem jak D.M. Smile
Odpowiedz
#5
(26-07-2020, 22:33)Kotkovsky napisał(a): Też tak pomyślałem jak D.M. Smile

Big Grin
Odpowiedz
#6
W moim odczuciu, jeśli ci ludzie są względem siebie partnerami życiowymi, to taka uwaga do takiego podglądania jest nieco dziwna. On nie powinien czuć ani szczególnej chęci podglądania, ani zażenowania, a ona nie powinna o tym mówić.
Odpowiedz
#7
(27-07-2020, 15:47)D.M. napisał(a): W moim odczuciu, jeśli ci ludzie są względem siebie partnerami życiowymi, to taka uwaga do takiego podglądania jest nieco dziwna. On nie powinien czuć ani szczególnej chęci podglądania, ani zażenowania, a ona nie powinna o tym mówić.

W pierwszym tekście celowo nazwałem ją "piekną kobietą", więc relacje nie muszą być jeszcze takie bliskie, żeby zdążył się na nią... napatrzeć Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości