Mój adres
#1
http://blog.wiara.pl/Kotkovsky

Aby obejrzeć prace należy dokładnie wpisać w wyszukiwarkę podany powyżej adres. Miłej degustacji dla ducha. :)


Ps. Chodzi o wyszukiwarkę Fire foxa a nie o wyszukiwarkę forum.[size=large]
Odpowiedz
#2
bardzo bardzo ciekawe prace

dobry jesteś i bardzo niesztancowy. nie zmarnuj się! Smile
Odpowiedz
#3
Dzięki miriad, "pracujemy nad tym" ze zmiennym szczęściem - szczęście jest jak huśtawka. ;)
Odpowiedz
#4
nie, to huśtawka jest jak szczęście. a potem się z niej wyrasta Sad

to pracujcie! a to nie działasz sam??
Odpowiedz
#5
Bardzo interesujące. Takie bardzo oszczędne w formie, a jednak intrygujące.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#6
(03-03-2016, 23:14)miriad napisał(a): nie, to huśtawka jest jak szczęście. a potem się z niej wyrasta Sad

to pracujcie! a to nie działasz sam??
Miriad: Może rzecz w tym aby z pewnych rzeczy nie wyrosnąć, jeśli są czymś pozytywnym? Smile A liczby mnogiej użyłem aby spojrzeć na to, co robię z pewnego dystansu.

(03-03-2016, 23:25)gorzkiblotnica napisał(a): Bardzo interesujące. Takie bardzo oszczędne w formie, a jednak intrygujące.
Gorzki: Jestem zaskoczony taką opinią. Bynajmniej nie widzę w niej nic negatywnego. Zresztą w pewnych wypadkach oszczędność formy to zaleta. Podobno mam skłonność do tego, że chciałbym za wiele na raz przekazać w swoich pracach. Tak czy inaczej wydaje mi się że raczej mam skłonność do bogactwa form.

Blog będzie, jakby co uzupełniany.
Odpowiedz
#7
Cytat:Może rzecz w tym aby z pewnych rzeczy nie wyrosnąć, jeśli są czymś pozytywnym?
Dokładnie to miała wyrażać moja smutna mina. Dzieje się jednak, zazwyczaj, odwrotnie Sad
Odpowiedz
#8
No - tak się przynajmniej wydaje obserwując otoczenie.
Odpowiedz
#9
Ognisko i cenie - MEGA!
Odpowiedz
#10
Skojarzyło mi się z grą Limbo (tak btw, polecamWink). Ale tam jest trochę mroczniej. Twoje prace są takie spokojne, przywodzą na myśl ciemność nocy, ale z bezpiecznym światłem ogniska pośrodku...
Odpowiedz
#11
(09-03-2016, 13:18)czarownica napisał(a): Ognisko i cenie - MEGA!
Czarownico, dzięki. Ale nie całkiem to zrozumiałem - cenisz ognisko? :)



(12-03-2016, 19:36)kubutek28 napisał(a): Skojarzyło mi się z grą Limbo (tak btw, polecam;)). Ale tam jest trochę mroczniej. Twoje prace są takie spokojne, przywodzą na myśl ciemność nocy, ale z bezpiecznym światłem ogniska pośrodku...
kubutek28, też dzięki. Ogień to jak wiadomo światło, odpoczynek, bezpieczeństwo, schronienie przed wszelką niewygodą, zagrożeniem, ciemnością i strachem czającymi wśród przestrzeni poza jego obrębem. Częściowo odgadłeś co chciałem przekazać a skoro tak twierdzisz znaczy że chyba mi się jakoś udało - przynajmniej częściowo.
A chciałem przekazać wszystkie w/w sprawy naraz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości