"Little Big Planet" - Platformówka / PS3
#1
LITTLE BIG PLANET


[Obrazek: 75428625.jpg]


Gatunek gry: Platformówka
Wydawca polski: Sony Computer Entertainment Polska
Wydawca oryginalny: Sony Computer Entertainment
Data wydania oryginału: 27 października 2008
Oryginalna strona gry: http://www.littlebigplanet.com/
Język gry: Polski/Angielski
Tryby gry: Do czterech graczy.
Dostępna platforma: Playstation 3, PSP
System operacyjny: PS3


Jeżeli chcemy pograć w zabawną, dynamiczną platformówkę osadzoną na trójwymiarowym silniku graficznym, Little Big Planet jest dla nas pozycją obowiązkową! Podczas rozgrywki musimy omijać rózne przeszkody (zapewniam, że czasami robi się trudno, nawet dla profesjonalnych graczy), zbierać rózne nagrody (nowe ubranka dla własnych laleczek vodoo). Aspektem godnym uwagi jest tryb wieloosobowy. Druga osoba może w każdej chwili dołączyć lub odłączyć się od rozgrywki, poprzez proste włączenie/wyłączenie pada kablem USB.
Przed tą grą możemy spędzić godziny dobrej zabawy. Oczywiście z osobą towarzyszącą jest wtedy nafajniej.
Druga część Little Big Planet jest w fazie produkcji.
Gorąco polecam!
Odpowiedz
#2
Dużo dobrego o tej grze słyszałem,a patrząc na opis trudno powiedzieć co w niej jest rewelacyjnego. Szkoda,że nie mam jej na PC,bo nie mam jak sprawdzić jaka gra jest naprawdę.
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#3
Muszę Ci powiedzieć, że gra naprawdę bawi. Spędziłem nad nią godziny świetnej zbawy Smile Gra jest na tyle specyficzna, że wydaje się być skierowana wyłącznie dla dzieci, ale zapewniam, że starsi gracze nie będą się przy niej nudzić. Z tego co wiem, nie ma jej i nie będzie na PC. Po prostu wysoko zawiesiła poprzeczkę innym platformówkom. Dodam jeszcze, że do gry dołączony jest edytor leveli, w którym to Autorzy gry dają ogromne możliwości do popisu, przy tworzeniu własnych poziomów.
Odpowiedz
#4
Chciałbym poinformować, że dwójka ujrzała światło dzienne. Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości