Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Literacki debiut roku
#1
Konkurs pt. „Literacki Debiut Roku” zainicjowany został, aby promować polskich debiutantów w zakresie literatury pięknej. Głównym celem konkursu jest wyłonienie w danym roku kalendarzowym najlepszej powieści, która nie była dotychczas nigdzie publikowana w wersji drukowanej.

Obecna, druga edycja trwać będzie od 15 października 2012 roku do 31 maja 2013 roku.

Na laureatów konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

I miejsce – tytuł „Literacki Debiut Roku”, statuetka, laptop, eleganckie pióro, opublikowanie zwycięskiego utworu drukiem, jego dystrybucja oraz promocja przez Wydawnictwo Novae Res.
II miejsce – dyplom, elektroniczny czytnik książek, eleganckie pióro, zestaw 10 egzemplarzy książek.
III miejsce – dyplom, eleganckie pióro, zestaw 10 egzemplarzy książek.

Zgłoszenia do konkursu dokonuje autor powieści lub osoba przez niego upoważniona, przesyłając do dnia 15 grudnia 2012 jej wersję elektroniczną (zapisaną w formacie doc lub rtf na płycie CD lub DVD), na adres:

Wydawnictwo Novae Res, al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
z dopiskiem: Literacki Debiut Roku

Do zgłoszenia należy dołączyć dane kontaktowe, streszczenie utworu oraz własnoręcznie podpisane oświadczenie (szczegóły w regulaminie).

W skład Kapituły Konkursu wchodzą:

Red. Marzena Bakowska – członek kapituły
Prof. dr hab. Michał Błażejewski – członek kapituły
Dr Anna Ryłko-Kurpiewska – członek kapituły
Red. nacz. Wojciech Gustowski – przewodniczący kapituły
Red. Krzysztof Szymański – sekretarz kapituły

Szczegółowy przebieg konkursu opisuje regulamin.

Informacji związanych z konkursem udziela sekretariat wydawnictwa Novae Res pod adresem ldr@novaeres.pl.

http://literackidebiutroku.pl/
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#2
Nie słyszałam zbyt wielu dobrych rzeczy na temat Novae Res...czy można im ufać?
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#3
Nie mam pojęcia, szczerze powiedziawszy. Jak wygrasz a oni się nie wywiążą, to zawsze możesz się sądzić Wink

Tak czy inaczej warto spróbować.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#4
Hmm, też kiedyś nad tym konkursem myślałem (mając jedynie szkic fabuły, ale to było myślelnie na zasadzie "może kiedyś"), ale jakoś nawał niepochlebnych opinii na temat wydawnictwa mnie odstręczył. Może kiedyś jeszcze się nad tym zastanowię ponownie, ale na razie jestem mocno sceptyczny.
"Ja "beznadziejność nadchodzących dni" -
Witam odważnym i rycerskim : "phi" !!" Tongue
Odpowiedz
#5
Do Novae Res nic bym nie wysłała. Wystarczą mi już słowa wydanej pisarki, która opowiadała, że nie wywiązali się z umowy, ani grosza w reklamę nie włożyli itd. Kojarzysz Graf? H. pisała nam o tym, jak wydawała pierwszą książkę. Na szczęście już kolejne udało jej się wydać w Replice, a teraz w Replice będzie wydawać wznowienie tej pierwszej, poprawione, podrasowane. Wink
Odpowiedz
#6
Pamiętam. Karen. Smile Toteż nic nie wysyłam, jeno obserwuję.
"Ja "beznadziejność nadchodzących dni" -
Witam odważnym i rycerskim : "phi" !!" Tongue
Odpowiedz
#7
Zgadzam się z przedmówcami - nie polecam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości