Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótki wpis
#1
Drogi Pamiętniku! 12.10.2011r.
Dzisiaj znowu nie poszłam do szkoły. Od dwóch dni kaszlę, a na brzuchu wyskoczyły mi czerwone krosty. Mama mówi, że to pierwsze objawy ospy. Akurat teraz ( WYJĄTKOWO! ) nie chcę mi się chorować. To oznaczałoby dłuższą rozłąkę z Marcinem, który jest obecnie najcieplejszym promieniem mojego życia. Dobrze, że o tym nie wie. Gdyby jakimś sposobem to do niego dotarło, obawiałabym się, że przestanie świecić. To byłaby prawdziwa tragedia, ponieważ, jak wiecie, istoty żywe nie potrafią egzystować bez energii słonecznej. Trzy dni wegetacji i po kwiatkach. Idziesz do piachu.
No dobra, może trochę odrobinę przesadzam... Jednak osoby w moim wieku mają skłonności do koloryzowania. Ot tak, żeby było ciekawiej. Żeby świat nie był taki nudny.
No to może... pomaluj mi włosy na perkalikowo, paznokcie na kuwaretkowo i spróbuj wydychać dwutlenek węgla w kolorach tęczy.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#2
O jakie to pogodne. Dzisiaj tak szaroooo... dla mnie szczególnie.
Fajna miniatura. Bez lotu nad szczytami, może małe skałki, ale i to piękne!

Cytat:Trzy dni wegetacji i po kwiatkach. Idziesz do piachu.

zwiędło serce na tacy...meksykańskiej?Smile

Cytat: Jednak osoby w moim wieku mają skłonności do koloryzowania. Ot tak, żeby było ciekawiej. Żeby świat nie był taki nudny.
No to może... pomaluj mi włosy na perkalikowo, paznokcie na kuwaretkowo i spróbuj wydychać dwutlenek węgla w kolorach tęczy.

koloryzowania, kolorach

pomalować, hmm... a może tak manicure hybrydowy wielokolorkowy? Obecnie w modzie.

Cóż, no ładnie, no bo jak się wyrazić opinię o czymś co ma dwa zdania? Za krótko. Wink




[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#3
Cytat:No dobra, może trochę odrobinę przesadzam... Jednak osoby w moim wieku mają skłonności do koloryzowania.
Dla mnie cały fragment do wywalenia. Jest niepotrzebny, burzy lekki absurd tekstu. Bystry czytelnik zorientuje się o co chodzi, a to zdanie dla mnie jest kompletnie niepotrzebne.
Ogólnie było w porządku, bardzo przyjemna miniaturka. Fajnie, fajnie Wink
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
#4
A dziękuję : ) Jeszcze się zastanowię nad usunięciem tego zdania.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#5
Aaale to przecież łączy początek tekstu z tym o przekolorowaniu się. Jednak zostawiłabym.
A tak ogólnie to podoba mi się, wesołe, zgrabne i niecodzienneWink
[Obrazek: tumblr_mc8n6nAGxC1rjwof6o1_400.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości