Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronacja plastiku
#16
(28-03-2015, 17:46)BEL6 napisał(a): wpadnie Moderator i zobaczy, co się dzieje, więc luzik.

Takie huragany ego są przejściowe

Zawsze możesz komuś dać zakaz na komentowanie

Czuję się wywołany do tablicy, toteż jedynie zaznaczę, że autor mógł zakazać opinii w jakikolwiek sposób krytycznych. Mógł darować sobie żałośnie dziecinnej, wręcz rodem z piaskownicy odpowiedzi. A na pewno nie ma ode mnie przyzwolenia na misiowanie, ani on mi mentorem, ani starszym kolegą, ani przełożonym. Zresztą w żadnym z powyższych wypadków również nie pozwoliłbym na takie odzywki i nie sądzę, by to było dziwne. Jeśli to ma świadczyć o huraganie ego, to co o nim nie świadczy?

Nieistotne. Wiem już, gdzie nie wchodzić. I tyle w temacie.
---------------------------------------------------------------------------------------------
uwierzysz? zazwyczaj się kręci.
Odpowiedz
#17
Nope, mówię, że ktoś tu nad porządkiem czuwa, więc róbta co chceta, ale jak przegniecie, to nie miejcie pretensji.
A mój komentarz nawiązywał do wydarzeń sprzed Twojej rejestracji, więc proszę, nie czuj się dotknięty. Lubię Twoją poezję, twórczość Mirka też, ale nie lubię konfliktów. Angel
Zwłaszcza, że tekstami typu
Cytat:żałośnie dziecinnej, wręcz rodem z piaskownicy odpowiedzi

wcale nie łagodzisz sporu.
Bądźmy dorośli, nie kłóćmy się o takie głupoty. Coś się nie podoba - powiedz. I vice versa. Bez wjeżdżania na podwórkowe docinki. Ludzie też ludzie, ale jak mamy się zrozumieć, chowając urazę i szczekając przez płot?

Poza tym, czy ktokolwiek przed rejestracją czytał regulamin?
http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=7959
9e, 9g i 12.

Nie bronię ucieczki, tylko zważ, że na innych forach również możesz popaść w konflikt z wiekowym (sorry) użytkownikiem. Co pokolenie to wychowanie, więc miej to na uwadze. Wink


A! Dopiero do mnie dotarło, że uderzyło Cię "huragany ego". Mea culpa, już wyjaśniam.
http://sjp.pl/ego
W moich słowach ego zostało użyte jako stricte "jaźń" - każdego nowego użytkownika jest wszędzie pełno, zalewa nas swoją obecnością - jaźnią, a im bardziej burzliwy charakter, tym głośniejsza burza. Ot, taka nieszczęśliwa metafora. Czasem zdarzają się użytkownicy, którzy się powylewają, a potem pójdą, bo nie udało im się przelać do niczyjego naczynia. Wink
Odpowiedz
#18
BEL, dzięki za relanium. Sam żarłem się pod moimi tekstami, ale nigdy na tym poziomie. Dzięki jeszcze raz za komcia, miłe słowa i leki.Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości