Koontz - opinie o autorze
#1
Hej.
Ostatnio zabrałam się za książkę pana Koontz`a, kierując się jego popularnością i kilkoma dobrymi opiniami. Po 2 (słownie dwóch) stronach odłożyłam i już nie wróciłam. Ciekawi mnie jak Wy go oceniacie, jeśli ktoś z forumowiczów czytał choćby jedną pozycję.
Odpowiedz
#2
Przeczytałem jego dosłownie 2 powieści tak od deski do deski (tylko dlatego, że nie było nic innego pod ręką). Strasznie słaby styl, zachowania bohaterów jak i przebieg akcji wyjęte niewiadomo skąd. Ogólnie odradzam.  Tongue
Odpowiedz
#3
(02-06-2017, 21:34)Hanzo napisał(a): Przeczytałem jego dosłownie 2 powieści tak od deski do deski (tylko dlatego, że nie było nic innego pod ręką). Strasznie słaby styl, zachowania bohaterów jak i przebieg akcji wyjęte niewiadomo skąd. Ogólnie odradzam.  Tongue
Dzięki Hanzo Smile
A już myślałam, że to ze mną jest coś nie tak. Mnie od pierwszych stron przeraziły metafory na poziomie... moim, kiedy zaczynałam cokolwiek pisać :Big Grin    No i styl ogólnie.
Odpowiedz
#4
Hej.

Ja przeczytałem "Prędkość", kupiłem ją w Biedronce za dychę. Nie odrzuciła mnie jakoś szczególnie, jednak kiedyś gdzieś w internetach przeczytałem o autorze, że jest najpoważniejszym rywalem S. Kinga w kategorii twórcy horrorów. No cóż, moim zdaniem nie jest. Ave.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#5
Kiedyś próbowałam przeczytać coś jego autorstwa, już nawet nie pamiętam tytułu. Odrzuciło mnie na tyle, że nigdy więcej nawet nie przyszło mi na myśl, aby sięgnąć po to ponownie.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości