Konkurs literacki Wertera. Piszesz? Spróbuj!
#1
Lightbulb 
Magazyn Literacki Werter ma niespotykaną przyjemność zaprosić miłośników literatury polskiej i nie tylko do wzięcia udziału w konkursie! Magazyn ma na celu propagowanie czytelnictwa w Polsce a także popularyzowanie polskich autorów współczesnych, jak i klasycznych. Werter ukazywać się będzie w całej Polsce w klasycznej, papierowej formie i będzie czasopismem bezpłatnym poświęconym wyłącznie literaturze.

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 15 roku życia do przesyłania swoich utworów literackich: prozy, poezji a także dramatu w formie elektronicznej na adres redakcji: werter.com.pl

Warunkiem uczestnictwa w konkursie Magazynu Literackiego Werter jest:
- ukończony 15 rok życia,
- polubienie oficjalnego profilu Magazynu na facebooku: https://www.facebook.com/magazynWerter
- wzięcie udziału w głosowaniu na logo Wertera na stronie: http://werter.com.pl/kontakt/sonda-logo-wertera/
- przesłanie oryginalnego, nie wydawanego zarówno w formie książkowej, jak i elektronicznej utworu literackiego na dowolny temat (wszystkie formy literackie akceptowane) na adres mailowy: redakcja@werter.com.pl.
W tytule wiadomości prosimy zawrzeć: Konkurs Literacki Imię i Nazwisko a także informację, czy w przypadku wybrania przez nas właśnie Państwa utworu literackiego, utwór ten stanowi Państwa debiut.

Nie interesuje nas to, o czym piszesz. Interesuje nas, czy jesteś w stanie nas zainteresować i w jaki sposób, jeśli tak!

Nagrodą w konkursie jest wydrukowanie najlepszych utworów w Magazynie Literackim Werter w premierowym numerze ukazującym się 1 października 2015r. Nie zastrzegamy sobie maksymalnej liczby zaakceptowanych jako zwycięskie utworów. Jeżeli uznanie nasze zdobędzie większa ich liczba, również zostaną wydane (możliwe, że w późniejszych numerach). Magazyn Literacki Werter posiadać będzie min. 4000 nakładu i kolportowany będzie w całej Polsce.

Niniejszym serdecznie Was zapraszamy do konkursu!
redakcja Wertera

Konkurs jest własnością wyłącznie Magazynu Literackiego Werter.
Konkurs ma charakter całkowicie bezpłatny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości