Ankieta: Który z poniższych utworów najbardziej ci się spodobał?
Ankieta jest zamknięta.
"Utopia we krwi utopiona" - Edward Horsztyński
100.00%
2 100.00%
"Próba" - marian2na
0%
0 0%
"Transport bytów" - Erazmus
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Konkurs Archeo - Proza Lipiec 2014
#1
Konkurs Archeo III edycja. Tym razem dotyczy opowiadań opublikowanych w lipcu 2014 roku.
Głosowanie potrwa dwa tygodnie, tak, by każdy miał czas na zapoznanie się z konkursowymi propozycjami. 
Tym razem dużo czytania nie ma - do wyboru jest jeden z trzech utworów.


ZAPRASZAMY DO CZYTANIA I GŁOSOWANIA
Odpowiedz
#2
Jaki jest sens głosowania na stare niemal już archiwalne tematy ludzi których od dawna z wami nie ma?
Rozumiem jeszcze sens wrzucenia wybranych prac do osobnego działu na pamiątkę, jednak konkursy raczej powinny dotyczyć aktualnych opowiadań żeby obecni userzy mieli czym się zająć.
Odpowiedz
#3
(15-01-2019, 22:52)Comeda napisał(a): Jaki jest sens głosowania na stare niemal już archiwalne tematy ludzi których od dawna z wami nie ma?
Rozumiem jeszcze sens wrzucenia wybranych prac do osobnego działu na pamiątkę, jednak konkursy raczej powinny dotyczyć aktualnych opowiadań żeby obecni userzy mieli czym się zająć.

Stali bywalcy forum wiedzą, że co miesiąc są cykliczne konkursy bieżących publikacji.
A w głosowaniach nie głosuje się na ludzi tylko na wartościowe teksty, które zasługują na wyróżnienie.
Odpowiedz
#4
Głosowanie trochę się mija z celem, bo równie dobrze wszystkie trzy prace można by wyróżnić skoro były godne nominacji, ale jak tam chcecie.
Odpowiedz
#5
(15-01-2019, 23:08)Comeda napisał(a): Głosowanie trochę się mija z celem, bo równie dobrze wszystkie trzy prace można by wyróżnić skoro były godne nominacji, ale jak tam chcecie.

W takim razie zapraszam do czytania i wybrania utworu, który spodobał się najbardziej.
Odpowiedz
#6
Mój głos należy do wszystkich trzech prac, a ponieważ forumowy skrypt na taką opcję mi nie pozwala, wstrzymuję go.

Nie chcę aby "przegrane" opowiadania trafiły z powrotem do działów zapomnianych, zamiast tego wolę je umieścić ex aequo w dziale najlepszych coby nowy czytelnik miał więcej kontentu do przeczytania. To prawda że taka decyzja może obniżyć jakościową średnią działu TOP, jednak skoro zagadnienie dotyczy prac sprzed kilku lat a nie aktualnych, to uważam że z szacunku do osób dzięki którym forum można było wtedy nazwać "żywym", powinno wyróżnić się wszystkie trzy.
Odpowiedz
#7
(16-01-2019, 16:21)Comeda napisał(a): Mój głos należy do wszystkich trzech prac, a ponieważ forumowy skrypt na taką opcję mi nie pozwala, wstrzymuję go.

Nie chcę aby "przegrane" opowiadania trafiły z powrotem do działów zapomnianych, zamiast tego wolę je umieścić ex aequo w dziale najlepszych coby nowy czytelnik miał więcej kontentu do przeczytania. To prawda że taka decyzja może obniżyć jakościową średnią działu TOP, jednak skoro zagadnienie dotyczy prac sprzed kilku lat a nie aktualnych, to uważam że z szacunku do osób dzięki którym forum można było wtedy nazwać "żywym", powinno wyróżnić się wszystkie trzy.

Chyba nie rozumiesz jak to działa.
Nie ma żadnego działu "najlepszych" ani "zapomnianych". Te teksty są w działach odpowiadających ich konwencji i nigdzie się nie przenoszą.
Nie ma żadnego "działu TOP".

Proszę więc dalej tu nie offtopować.
Do zgłaszania sugestii dotyczących funkcjonowania forum są odpowiednie działy.
Odpowiedz
#8
No dobrze, w takim razie przenoszę pytania >tu<.
Odpowiedz
#9
Jednogłośnie zwycięża:
"Utopia we krwi utopiona" - Edward Horsztyński

GRATULACJE Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości