Komiks o Baumie
#1
Dzień dobry, jestem Baum i olewam wszystko. Tumiwisizm to moja filozofia.

http://i.pinger.pl/pgr131/ace2ada2002af0...uj0004.jpg
"Odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę, to jest bardzo głupie nosić szminkę w kieszeni, gdy ty patrzysz na mnie tak poważnie, jakbyś w moich oczach widział gotycki kościół. (...) I kiedy cię żegnam, moje umalowane wargi pozostają nie tknięte, a ja i tak noszę szminkę w kieszeni, odkąd wiem, że masz bardzo piękne usta."
Halina Poświatowska

[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#2
I tego się trzymaj.
Amen.
Odpowiedz
#3
Uśmiechnęłam się, a to dobrze. Tylko to <faceplam> moim zdaniem niepotrzebne, w komiksie powinno się chyba jak najbardziej ograniczać słowa. O ile z czymś nie pomyliłam Smile Nie znam się specjalnie, więc nic więcej nie piszę, czekam na kolejne przygody pana Bauma.

Odpowiedz
#4
Nad wyraz prosta krecha, ale historyjka fajna Smile Nie bardzo przepadam za takim stylem rysowania komiksów, tym bardziej bez żadnego tła dla postaci, w takiej konwencji, cała historia traci wewnętrzna wyrazistość. Taka ot goła dupa, ale dupa robi kawał więc jest zabawnie ;P Pomijając wykonanie, sama historia zabawna jak i postać Baum'a ma potencjał Wink Księżniczka ma rację, zdecydowanie nie potrzebny ten <faceplam>...

Czekam na kolejne story Wink
„Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.” S.King
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości