Komentarze i uwagi czytelników
#1
Lightbulb 
Tu prosimy o Wasze komentarze i uwagi dotyczące gazetki. Dziękujemy!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#2
To ja może zacznę. Ze swojej strony chciałem bardzo podziękować Zgubie za współpracę przy tworzeniu gazetki. Red. Zguba odwalił brudna robotę, przygotował skład i sprawił, ze Via Appia w ogóle zaistniała!

Podziękowania składam rowniez na ręce użytkowników, którzy wyrazili zgodę na publikacje swoich utworów, bez Was gazetki rowniez by nie było.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Ja dodam od siebie, że gazetka bardzo mi się spodobała. Dobrze wybrane opowiadania Big Grin Byle tak dalej. Już nie mogę się doczekać następnego numeru.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#4
naprawdę świetna!!!! każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. byle tak dalej.
Odpowiedz
#5
Mnie też się bardzo podobała Smile
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#6
Naprawdę świetnie, super!
Przyjaźń nie zna rasy. Miłość nie zna płci.
Odpowiedz
#7
20 maja, rootstrat napisał tutaj temat. Wydaje mi się, że Via Appa wyszła trochę wcześniej. Miał to chyba być miesięcznik (z tego co mówił mi Kot), więc dlaczego nie ma drugiego numeru? Pierwszy przejrzałem, i powiem, że przypadł mi do gustu między innymi oprawą graficzną.

Pozdrawiam, Sindbad z Siedmiu Mórz.
Odpowiedz
#8
Już odpowiadam. Kot mówił ci źle, ponieważ Via Appia nie jest miesięcznikiem, lecz wydawanym raz na pewien nieokreślony z góry czas egzemplarzem gazetki forumowej Smile Nazwałbym go raczej kwartalnikiem Wink Także spokojna głowa, nic nie dzieje się bez przyczyny, jak głosi napis na pudełku NWN2 Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#9
Ja tylko dodam, że przygotowania do drugiego numeru ruszyły niedawno, zaczynamy zbierać materiały. Lekki poślizg spowodowany natłokiem zajęć u redakcji oraz dyskusją na temat drugiego numeru. Będzie lepiej, szybciej i bardziej jazzy Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#10
Od siebie dodam, że drugi numer pojawi się w lipcu... bo jak nie... to cała redakcja korbę dostanie Wink

Tak, jak Malbert napisał, wahamy się pomiędzy kwartalnikiem, a dwumiesięcznikiem. Czas pokaże jaki terminarz bardziej wychodzi ekipie.

Za dotychczasowe opinie serdecznie dziękuję.
Odpowiedz
#11
Wielki to dla mnie zaszczyt znaleźć owoce własnych usiłowań literackich w tak zacnym periodyku. Szkoda, że moje nazwisko zostało zniekształcone... Jeśli to możliwe- popraw (Szachy) na Knasiecki. Pozdrawiam. Piotr K.
Odpowiedz
#12
Numer pierwszy został poprawiony.

Bardzo przepraszamy za błąd! (szczególnie, że taki dotkliwy)
Odpowiedz
#13
(26-06-2010, 00:42)Zguba napisał(a): Od siebie dodam, że drugi numer pojawi się w lipcu... bo jak nie... to cała redakcja korbę dostanie Wink

A można by z tego zrobić fotoreportaż? ]:>

Proszę nie offtopować. -rr-
One sick puppy.
Odpowiedz
#14
Numer 2 ukazał sie wczoraj. Zachęcamy do komentarzy, uwag i sugestii - to pomoże nam sprawić, żeby kolejny numer był jeszcze lepszy!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#15
Świetna nowa szata graficzna Smile Gratuluję Wam pomysłu i wykonania! Szczególnie ciekawy wywiad z ,,Panem od animacji" oraz relacja z Leeds :]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości