Komentarze i uwagi czytelników
#46
Jak zwykle piękna produkcja artystyczna... szkoda tylko, że Dominika nie zdecydowała się jeszcze na kontynuowanie opowiadań z cyklu o Lilith, których mi w VA5 brakuje. Czyżby skończyła tylko na dwóch częściach Huh
"Τοῖς ἐγρηγορόσιν ἕνα καὶ κοινὸν κόσμον εἶναι, τῶν δὲ κοιμωμένων ἕκαστον εἰς ἴδιον ἀποστρέφεσθαι."
Ηράκλειτος --- Αποσπάσματα, fragmentum B 89
Odpowiedz
#47
Lilith kontynuuje, niestety odeszła z forum. Ponadto ma zamiary wydawnicze wobec Ścieżki Lilith i niestety się urwało Sad
Odpowiedz
#48
Może i późno, ale zważając na fakt, że w maju mnie jeszcze z wami nie było, to lepiej późno niż wcale Big Grin
Jestem pod ogromnym wrażeniem szaty graficznej i tekstów zamieszczonych w tym numerze. Naprawdę, żałuję, że Via-APPIA nie ukazuje się w formie papierowej, bo gdyby się ukazywała, na pewno bym prenumerował.

Świetna robota, tak trzymać Smile
Pozdrawiam serdecznie.
Bujaj w obłokach, bo tylko w ten sposób możesz wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
...warto pamiętać.



Odpowiedz
#49
Zachęcamy do komentowania. Wiadomo akceptowane są tutaj tylko pochwały, za krytykę dajemy bana. Wink
"Mówię sam do siebie, ale ponieważ cenię sobie swoją opinię, nadałem sobie tytuł doktora." Erich Segal
Odpowiedz
#50
Przejrzałem i jak dla mnie ekstraklasa w kategorii podobnych publikacji w necie. Good job!
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#51
GRATULUJĘ.

To jest profesjonalizm, talent i praca.
Warto było zajrzeć... zajrzawszy, człowiek zostaje na dłużej...
ostatnia strona mi się nie podobała. Była jakoś tak...ostatnia Tongue
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#52
A mi się nie podoba. Okropne. A fuj! Kto to wymyślił. ;P (Droczę się) Wyszło super. Z każdym numerem jest co raz lepiej. To dobrze. Big Grin Widać jak chłopakom zależy. Tak się plują, pyskują i sapią. Ale jak trzeba to fuchy nie odwalają. Super.
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#53
O dużo lepiej jest. Świetna grafika, naprawdę interesujący układ, a wszystko to składa się w całość miłą dla oka.
Nowe pomysły w Via Appia chyba przejdą: INKspiracja mnie urzekła. No i Chrisiok, kaprys_losu i inni moje brawa za teksty. Widzę tu rewolucję. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#54
Serdecznie zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z numeru łączonego 7/8 magazynu Via Appia. Wszelkie uwagi są bardzo mile widziane Smile
Odpowiedz
#55
od strony technicznej z numeru na numer coraz lepiej. merytorycznie muszę się zapoznać z zawartością, ale wygląda obiecująco
Odpowiedz
#56
Władimir PutinBig Grin
natural born killer
Odpowiedz
#57
Serdecznie zachęcamy do wypowiedzenia się na temat numeru dziewiątego Smile
Odpowiedz
#58
rewelacyjne czapki z głów
Odpowiedz
#59
a ja was nie rozumiem. o co wam chodzi? przecież jest bardzo pozytywnie;]
Odpowiedz
#60
Zachęcam do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat nowego numeru Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości