Komentarze i uwagi czytelników
#31
Mam może głupie pytanie, ale czy czasem nie powinien pokazać się już numer trzeci kwartalnika? Wink
"Mówię sam do siebie, ale ponieważ cenię sobie swoją opinię, nadałem sobie tytuł doktora." Erich Segal
Odpowiedz
#32
Jak w temacie. Prosimy o wszelkiego rodzaju komentarze i opinie, po to by każdy kolejny numer był coraz lepszy!
Odpowiedz
#33
o ile poprzednie numery Wijaapija były wspaniałe, to ten najnowszy jest po prostu powalający!!!!! coraz bardziej przejrzyste strony, galopująca do przodu grafika, i wybór tekstów na najwyższym poziomie pozwala mieć nadzieję, że to pismo śmiało można pokazać na szerszej arenie sieciowej i nie tylko. Zguba! jako redaktor prowadzący jesteś nieoceniony, a opracowanie graficzne jest...nie wiem komu dziękować, ale hołdy, hołdy i ukłony do ziemi! tak trzymać!!!!
Forumowy Maruda Bart
Odpowiedz
#34
ukazał się ale nie wiedzieć czemu link mi nie działa ( tylko mnie?)Huh

wyskakuje tylko Not Found
The requested URL was not found on this server.

cokolwiek to znaczy
Odpowiedz
#35
Z powodów pewnych kłopotów technicznych byłem zmuszony odpiąć pliki gazetki.

Jest ona jednak już dostępna.
Odpowiedz
#36
Już wczoraj od początku do końca doczytałem każdy tekst, każde słowo. Bardzo przyjemne pisemko. Świetne prace, a betsellery powinny dostawać coś na wzór oskarów Smile Jak dla mnie duża liczba poezji przypadła mi do gustu, w sam raz na wieczorne przemyślenia i rozluźnienie, w zależności od tematu.
Odpowiedz
#37
Zachęcamy do komentarzy, uwag i sugestii - to pomoże nam sprawić, żeby kolejny numer był jeszcze lepszy!
Odpowiedz
#38
Ludzie, kawał dobrej roboty naprawdę.
Też cię kocham.
Odpowiedz
#39
Rzuciłem dopiero okiem, jeszcze nie przeglądałem treści, ale muszę stwierdzić, że opracowanie graficzne Vía Appia naprawdę mi się podoba, co samo w sobie jest trudne, gdyż mam tendencję do czepiania się wszystkiego na polu grafiki.
Tylko Kot Kota zrozumieć może. Miau.
Odpowiedz
#40
Ty w ogóle masz tendencję do czepiania się.

Również pochwalam grafikę, świetne kolorki.
Odpowiedz
#41
Mnie też się podoba, ale osobiście chciałabym zobaczyć więcej "nowych" twarzy w VA ;]
Odpowiedz
#42
Tak, wykonanie świetne Panowie, ale czasem rzeczywiście przydaje się świeża krew.
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#43
Yyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!
Pełna profeska! tak długo na to czekałem że normalnie aż mnie roznosiło jak zobaczyłem ,,Masz nową wiadomość''
Kawał solidnej roboty ;D
Odpowiedz
#44
Miło, że znalazło się miejsce i dla nas. Smile Pochwaliliśmy się m.in. na blogu. Oby i nam przynajmniej rok udało się wydawać NEONa.

Pozdrawiam! I niegasnącego zapału.
Odpowiedz
#45
Dla mnie - pełen profesjonalizm zarówno artystycznie, jak i merytorycznie. Przejrzałem dopiero ostatni numer, za solidną lekturę biorę się w tygodniu, ale po przeczytaniu zaledwie dwóch tekstów stwierdzam, że to jest bardzo dobry materiał.
Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
http://www.rw2010.pl
Rewolucja wydawnicza nadeszła!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości