Komentarze i uwagi czytelników
#16
Słuchajcie, wszystko wygląda naprawdę bardzo dobrze - i aż się dziwię, że mówię to o kwartalniku amatorskim jakby nie patrzeć, wykonanym naprawdę profesjonalnie.

Zgubo - ja po prostu chylę czoła, pamiętam Twoją smykałkę graficzną już z Myśli, ale to jest po prostu kawał dobrej, porządnej roboty.

Tak na marginesie zapytam - jakie macie cele? Wydawać tylko gazetkę forumową, czy wyjść szerzej? Przecież nikt wam nie broni Big Grin
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#17
Na pewno będziemy brnąć do przodu i swoje plany mamy, o czym zresztą we wstępniaku wspominałem Smile Jakie? Dowiecie się w przyszłości, po co wszystko zdradzać od razu? Smile
Odpowiedz
#18
Zgubek napadnie na drukarnie z Kotem, zabarykadują się i będą drukować ile wlezie, a potem porozwozimy to z Zu po wszystkich Empikach w kraju i wciśniemy im to z przyłożeniem lufy do skroni. Taki jest plan ;p
Namaste, Tygerski
ps. to chyba nie jest offtop? ;p
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#19
Tygrysku... i po co rozpowiadasz o naszych diabolicznych planach, ehhh... i tak to wcielać ludzi w plany Big Grin
Odpowiedz
#20
Ej, ludzie bo jeszcze ściągniecie na siebie Zgubę...
Chociaż już za późno Smile

W razie czego ja mogę uruchomić kontakty i obejdzie się bez włamań i luf pistoletów - powaga Smile
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#21
Chętnie skorztstamy, ale to już po rejestracji VA.
Z resztą, będziemy w kontakcie Smile.
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!



Odpowiedz
#22
Chcecie zarejestrować? No no no, czyli VA ma być konkurencją dla Qfanta, Farenheita, czy Esensji, a później na rynek papierowy?

To brzmi jak typowe SF, dużo pracy przed wami, służę pomocą i przede wszystkim - powodzenia! Smile

Ciąg dalszy naszej rozmowy, Archaniele, przenoszę do Kawiarenki: http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=2019 //Kot
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#23
Szata graficzna jest naprawdę świetna Smile
Jestem zadowolona z numeru drugiego tak, jak i z pierwszego. Kawał świetnej roboty!
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#24
z każdym numerem coraz lepiej!!! szata graficzna obłędna- Zgubo jestes geniuszem!!!! trzymac tak dalej.
Odpowiedz
#25
Via Appia to fajny pomysł i wart by go reklamować. Ale czy ciuchy to nie zbyt odległe skojarzenie? Tongue
[Obrazek: via_appia.jpg]




xD
Szukamy czytelnika gdzie się da, cicho tam...Tongue
NM
Odpowiedz
#26
Ale tu jeszcze jakieś pałki i gwiazdki w nazwie Big Grin To się nie liczy Tongue
Odpowiedz
#27
Cas chce zobaczyć Via Appia w nowej szacie Smile
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!



Odpowiedz
#28
Big Grin Już widziałem.
A do tego widziałem minę ekspedientki na widok gościa, który śmieje się z ubrań i robi im zdjęcie...
Odpowiedz
#29
Zobaczyłem tę fotkę i padłem... i nie wiem, kiedy się "wezne i podniese", rozwaliło mnie to xD
Odpowiedz
#30
Big Grin świetne to zdjęcie!
Już się nie umiem doczekać nowego numeru!
Lilith
Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj.
William Shakespeare
[Obrazek: gildiaPiecz1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości