Komentarze i uwagi czytelników
#76
Ten numer jest numerem testowym, w którym sprawdzamy, czy istnieje zainteresowanie w ogóle formatami mobilnymi. Zrobię również ankietę, w której zapytam Was o Wasze preferencje jesli chodzi o formaty czytnikowe.
Odpowiedz
#77
Prośba do redakcji: NIE POŻERAJCIE POLSKICH LITEREK! JĘZYK POLSKI BEZ "Ż" WYGLĄDA NIEŁADNIE!

Prawdę mówiąc, przykro się robi jak się czyta niektóre artykuły w tym numerze. Wyglądają jak zrobione na zasadzie kopiuj-wklej fragmenty, i to nawet nie sklecone ze sobą sensownie. Obrazki do niektórych tekstów, szczególnie wierszy, dobrane kompletnie od czapy, i za bardzo odwracają od tych tekstów uwagę, zamiast je podkreślać, ozdabiać czy co tam mają robić Huh. Dla wyrównania, dział filmowy wygląda dobrze, recenzenci się postarali. Może mam za duże wymagania, ale sporo minusów tu znalazłam.
Odpowiedz
#78
Ciekawe artykuły, przydatne. Smile Przyczepię się jedynie do tego, że niepotrzebne jest tłumaczenie podstawowych pojęć Tongue Chyba każdy tutaj wie, czym jest akcent itd. Więc prawie pół kolumny jest, moim zdaniem, zupełnie zbędne. Co do obrazków to faktycznie, nie każdy pasuje do tematyki. Jednak większość jest ok. Szczególnie podoba mi się okładka.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#79
Dla spójności artykułu jest potrzebne. Co dla jednych jest oczywistością, to dla drugich być nie musiSmile
Tak, okładka jest sporym plusem dla magazynuWink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#80
Nie, nie jest spójny ;> to sieczka, podobnie jak ten o trudnych osobowościach, który nie stanowi niczego ciekawego z punktu widzenia osoby piszącej albo po prostu zainteresowanej psychologią: czytelnik nie dostał rzetelnego artykułu, tylko... zbiór porad, jak radzić sobie z apodyktycznym szefem i ekstra/introwertyczną osobą Huh
Odpowiedz
#81
Cytat:Nie, nie jest spójny ;> to sieczka, podobnie jak ten o trudnych osobowościach, który nie stanowi niczego ciekawego z punktu widzenia osoby piszącej albo po prostu zainteresowanej psychologią: czytelnik nie dostał rzetelnego artykułu, tylko... zbiór porad, jak radzić sobie z apodyktycznym szefem i ekstra/introwertyczną osobą

Albo osoba, która to czytała nie chce lub nie potrafi pewnych rzeczy dostrzec, co wcale mnie nie dziwi, bo czegoż innego mogłabym się spodziewać właśnie w tym przypadkuWink

Artykuł nie mógł być w stu procentach "rzetelny" (oddać całego zbioru zachowań), ponieważ stanowi jeden element do całości, jako, że "Trudne osobowości" są cykliczne, tak jak i " Rymy niepoetyckie" a dopiero jako całość będą stanowiły pełną wartość merytoryczną...

Psychologia, to nie tylko formułka, ale również porady i zbiór przykładów, więc nie dziwne jest, że czytelnik je otrzymał.

Pozdrawiam.


EDIT.

A ja proszę bez osobistych wycieczek, bo księżniczka odniosła się do artykułu, nie do autora personalnie. 20% na tydzień/F.


Dobrze FitełSmile

A więc przepraszam księżniczko, jeśli uraziła Cię jakaś część mojego postu.
Następnym razem o tym pomyślęWink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#82
Ani językowego, ani merytorycznego poziomu tych artykułów nie da się wyjaśnić ich cyklicznością, Piramido. Równie dobrze słabe opowiadanie w ich zbiorze można by tłumaczyć tym, że jest częścią większej całości, albo kompletnie źle napisany rozdział tym, że przecież będą kolejne.
Odpowiedz
#83
Nie jest to dla mnie adekwatnym przykładem, ale przecież nie będę tu siedziała i broniła swoich artykułów, bo skoro zostały opublikowane, to wartość mieć muszą.

Jeśli masz jakieś sugestie, które chciałabyś by pozostały poruszone w tym cyklu, a czego nie było wcześniej to napisz VA PW Chętnie to przedyskutujeWink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#84
Nie byłabym o tym przekonana. Nie wszystkie wydane książki są dobre.
Nie mam sugestii, mam zastrzeżenia do poziomu artykułów. Jak widać.
Odpowiedz
#85
Oki. No to nie ma o czym mówić.
Przemyśle te uwagi i postaram się poszerzyć następne artykuły(na ile to będzie możliwe) o wartości merytoryczne.

Dzięki za wyrażenie opinii i pozdrawiam serdecznie!Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości