Kolejny geniusz z kolejnym genialnym pomysłem;]
#1
Kolejny geniusz z kolejnym genialnym pomysłem;]
Myślę że my, pisarczyki, lubimy czasem napisać list do siebie. Znalazłem ich tutaj wiele, lecz nie pasują one do tych kategorii. Mógłby istnieć dział w którym każdy prowadzi "swój temat". Rodzaj dziennika, samoilustracji, może nawet analizy pseudopsychologicznej razem z użytkownikamiSmile Wsparcia w trudnych chwilach jeśli takie są, nawet jeśli będzie to tylko słowo pisane i łączenie się w bólu.
Taki grafomański, pełen uczuć ekshibicjonizm (musiałem znaleźć w Google jak się to kurka piszę i tutaj drugi nawias(sam czasem tak piszę, lecz odwagi pokazać nie mam)), czasem jest pełen literackich perełek i inspiracji dla innych;]

pozdrawiam debil arek
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#2
Czyżby chodziło o dział w rodzaju literackiego bloga? Przyznam, że pomysł dla mnie całkiem niezły.

Nie wiem, co prawda jak w rozwiązaniu forumowym, ale się zobaczy Smile
Odpowiedz
#3
Tak, takSmile Coś w tym styluSmile

Myślę że jeśli chodzi o rozwiązanie techniczne, to odpowiedni dział, założony temat np. "Zguba - The Robaczek". I w tym konkretnym temacie, można lepiej Ciebie poznać. Jeden temat, odpowiadał by jednej osobie, mógł by być prowadzony właśnie na zasadzie bloguSmile
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#4
Najfajniej, gdyby to były podstrony portalu, a nie tematy na forum, no ale to już taka uwaga na boku. No i coś takiego mi się widzi wyłącznie bez licznika postówWink
~~~ Na emeryturze było nudno ~~~
Wróciłem więc. Tak trochę.
Odpowiedz
#5
Pomysł odnotowany i przedstawiony, zobaczymy co Zieloni powiedzą Smile
Odpowiedz
#6
Chodzi o to żeby też były łatwe w obsłudze. Ja jestem np. antytalent, informatyczny. Dlatego tematy wydawały mi się proste, chyba że da się to zrobić przejrzyściej i żeby, wiecie, zachowało prostotę użytkowania. Dziękuje za rozpatrzenieSmile
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#7
Powiem tak: taka możliwość istnieje (możliwość założenia bloga) na silniku IPB. Jednak i u nas można by coś takiego założyć, jednak myślę, że to pójdzie do worka "poczekajcie jeszcze parę miesięcy" Smile Bo cóż, na razie technicznie byśmy nie wydolili, a myślę, że najfajniej byłoby gdyby takie blogi ruszyły pełną parą bez żadnych kiksów, takie me zdanie.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#8
Dziękuje za rozpatrzenie;] I tak teraz widzę że nadchodzą wielkie zmianySmile Dla mnie najważniejsze, żeby pomysł był prosty w obsłudzeSmile

Pozdrawiam Czas
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#9
Tajm spokojna głowa. Jak cokolwiek nie będzie łatwe to mój łeb poleci nad ogień Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości