?
#1
Ktoś mi wytłumaczy, co to za klony (gogen) się pojawiają? Schiza, czy próba wtrynienia tylnymi drzwiami swojego beztalencia?
Wątek o dorabianiu ideologii artystycznej do miernoty, gogen (skrobipórek) powinien zawrzeć ew. w publicystyce. W końcu problem jest mu niezwykle bliski.
PS. Za takie numery to się z portali wylatuje.
Odpowiedz
#2
(26-07-2016, 02:30)mirek13 napisał(a): Ktoś mi wytłumaczy, co to za klony (gogen) się pojawiają? Schiza, czy próba wtrynienia tylnymi drzwiami swojego beztalencia?
Wątek o dorabianiu ideologii artystycznej do miernoty, gogen (skrobipórek) powinien zawrzeć ew. w publicystyce. W końcu problem jest mu niezwykle bliski.
PS. Za takie numery to się z portali wylatuje.

Jakie klony? Co mirku 13 wzbudza w Tobie niepokój?
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#3
Zbanowałam multikonta, które powstawały z innego powodu niż czystej złej woli. Dlatego Skrobipiórek nie dostał bana na IP. Jak znajdę więcej czasu, zrobię porządek ze wszystkimi wątkami. No i oczywiście jeśli sytuacja się powtórzy, zareaguję już nieco ostrzej, więc mam nadzieję, że jakoś wszyscy dojdziemy razem do porządku. Smile


Co szczegółów: Skrobipiórku, tłumacz się sam. Tongue
I pomyśl dwa razy przed opublikowaniem odpowiedzi, bo Cię obserwuję. Chwilowo trochę piąte przez dziesiąte, ale i tak - beware. Angel
Odpowiedz
#4
(26-07-2016, 09:18)BEL6 napisał(a): Zbanowałam multikonta, które powstawały z innego powodu niż czystej złej woli. Dlatego Skrobipiórek nie dostał bana na IP. Jak znajdę więcej czasu, zrobię porządek ze wszystkimi wątkami. No i oczywiście jeśli sytuacja się powtórzy, zareaguję już nieco ostrzej, więc mam nadzieję, że jakoś wszyscy dojdziemy razem do porządku. Smile


Co szczegółów: Skrobipiórku, tłumacz się sam. Tongue
I pomyśl dwa razy przed opublikowaniem odpowiedzi, bo Cię obserwuję. Chwilowo trochę piąte przez dziesiąte, ale i tak - beware. Angel

Jestem oczyszczony wodą święconą, już nie muszę się tłumaczyć
Zobaczysz BEL6, jeszcze mnie nominujecie do literackiej nagrody NoblaBig Grin
pozdrówka

(26-07-2016, 09:18)BEL6 napisał(a): Zbanowałam multikonta, które powstawały z innego powodu niż czystej złej woli. Dlatego Skrobipiórek nie dostał bana na IP. Jak znajdę więcej czasu, zrobię porządek ze wszystkimi wątkami. No i oczywiście jeśli sytuacja się powtórzy, zareaguję już nieco ostrzej, więc mam nadzieję, że jakoś wszyscy dojdziemy razem do porządku. Smile


Co szczegółów: Skrobipiórku, tłumacz się sam. Tongue
I pomyśl dwa razy przed opublikowaniem odpowiedzi, bo Cię obserwuję. Chwilowo trochę piąte przez dziesiąte, ale i tak - beware. Angel

Jestem oczyszczony wodą święconą, już nie muszę się tłumaczyć
Zobaczysz BEL6, jeszcze mnie nominujecie do literackiej nagrody NoblaBig Grin
pozdrówka
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#5
Żenada, po prostu żenada. Z twoich postów wnioskuję, że pomyliłeś forum literackie z kółkiem różańcowym i nachalnie, a wręcz bezczelnie próbujesz wszystkim dookoła wcisnąć swoje poglądy. Jest to zwykłe chamstwo i brak kultury osobistej - powininno ci być wstyd.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#6
(27-07-2016, 00:31)sithisdagoth napisał(a): Żenada, po prostu żenada. Z twoich postów wnioskuję, że pomyliłeś forum literackie z kółkiem różańcowym i nachalnie, a wręcz bezczelnie próbujesz wszystkim dookoła wcisnąć swoje poglądy. Jest to zwykłe chamstwo i brak kultury osobistej - powininno ci być wstyd.

Bezczelnie czyli obraźliwie, ordynarnie, cynicznie wciskam nieprzyzwoite teksty ?
Wybacz, nie sądziłem że cię tak skrzywdziłem
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#7
No bez jaj. Przecież Sith napisał o poglądach, a nie o tekstach! Ty czytasz ze zrozumieniem, czy źle Ci dobrali leki? Bo to wyprawiasz jest karygodne. Bel Ci pisze o multikontach, a Ty rżniesz głupa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości