Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kat
#1
Kat- w blasku świec.
Kat- i upojne dni (przeminęły).
Kat- zaschnięte łzy.
Kat- wśród wyrwanych serc.
Kat- tam gdzie strugi krwi.
Kat- i szybka śmierć.

Kat- skryty tam, gdzie najgłębszy cień.
Odpowiedz
#2
Kat - brak spacji przed myślnikiem.
Kat - wtrącenia w nawiasach.
Kat - jak łzy zaschnięte to już nie są łzami.
Kat - kalki językowe.
Kat - gratuluję niezłego wiersza (sobie)

Pochwalam próby zastosowania innej formy niż:

jedno słowo
dwa słowa
bez sensu
i
już
mamy wiersz

ale ta moim zdaniem zalicza się do nieudanych. Wyszło bardzo niezgrabnie i trochę zabawnie. Drugi wers - złamanie konsekwencji, formy, w jakiej są wszystkie pozostałe, nie służy tekstowi dobrze. Świece, łzy (zaschnięte w dodatku, fenomen), strugi krwi, dekoracje nieco tandetne, na mój gust. Czy też użyte w sposób powodujący taki, a nie inny odbiór. Cokolwiek chciałaś/eś wzbudzić w czytelniku, w moim przypadku ci się nie udało.
Odpowiedz
#3
hy, ale KAT że ten zespół?

bo jak owszem to ja jestem na tak : D
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#4
Wyjątkowo zgadzam się z Liwajem...

Ale jeśli nie o zespół chodzi, to niestety, ale mojego serca tym wierszem nie zdobyłaś :/ Jak dla mnie bez sensu. Ale ja poezją się nie zajmuję, więc się nie przejmuj.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#5
Są łzy, wyrywane serca, świece, krew, śmierć i cień. Well done - masz już niemal wszystko co potrzebne do napisania typowo-smutnego wiersza.
Mroczno, straszno, śmieszno.
No niestety, do mnie nie trafia.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#6
Przykro mi, ale o zespół nie chodzi. Z reszta nawet go nie kojarzę.
Oj, dekoracje tandetne, ale jakoś tak wyszło... Czyli nawiasem mówiąc podzielam wasze opinie, bo szczególnym patriotyzmem odnośnie swojej twórczości to ja nie grzeszę. Jednak... pomyślałam, że to wkleję i zobaczę jak miażdżąca będzie krytyka.
Dzięki za opinie i takie tam... formułki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości