KLISZA
#16
Mroczna, posępna poetyka tych fotosów leży mi jak ulał.
Czuć tchnienie grozy...
Odpowiedz
#17
Malb, ta "atomówka" Wink to nic innego jak przeeksponowanie i zabawa histogramem; zabieg jak najbardziej celowy. Fraa, lubię fotografię zaangażowaną, ale w tej serii bardziej niż o treść chodziło mi o formę, stąd pejzaże czy widoczki. Pomysłem zaś była sama zabawa światłem, kolorem, kontrastem.

Dziękuję Wszystkim za komentarze.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#18
Witaj Kheiro : )

Zdjęcia bardzo dobre pod względem technicznym,nastrojowym itp. Jednak brakuje mi czegoś takiego co zaskakuje i powoduje opad szczęki u "oglądacza". Ostatnio poraziło mnie zdjęcie z NG,zresztą polecam do zobaczenia Smile:http://ngm.nationalgeographic.com/2011/06/namibia-park/lanting-photography.

Tak czy siak zdjęcia są świetne Smile Zazdroszczę wyczucia i talentu : )

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#19
Xor, dziękuję za opinię.

P.S. Nie "zazdrość", tylko łap za aparat Wink.


Pozdrawiam.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#20
jeśli chodzi o mnie to wciąż nic się nie zmieniło Wink zdjęcia mi się podobają i mimo, że nie mają żadnego punktu zaczepienia, ani konkretnego tematu mają w sobie to coś, pewnie dlatego, że to fotografie robione analogowym; one zawsze mają to coś, z czego obdziera nas cyfrówka. Pozdrawiam i życzę ciekawych tematów do pstrykania ;-)
"Opinie tworzą nie najmądrzejsi, lecz najgadatliwsi"

Władysław Biegański

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości