Joanna Kowalska Art
#1
Chciałbym Wam przedstawić twórczość mojej bardzo dobrej koleżanki, która zajęła się jak na razie tworzeniem portretów. Wychodzi jej to naprawdę świetnie, dziewczyna ma wielki talent i kryje się w niej ogromny potencjał.

[Obrazek: 582732_197965330331299_1796218119_n.jpg]

[Obrazek: 391201_197969740330858_11384924_n.jpg]

A tutaj link do jej fanpage'a: https://www.facebook.com/pages/Joanna-Ko...0103980155

Co sądzicie? Smile
Odpowiedz
#2
Sadzę, że mnie zatkało z zachwytu i chyba padła mi samoocena.
Twoja koleżanka rysuje naprawdę genialnie! Tylko pozazdrościć.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#3
Fajnie, że promujesz koleżankę, chociaż o jej rysunkach wolałabym gadać z nią, nie z tobą.
Niezłe.
Pozdro.
Odpowiedz
#4
(11-07-2012, 15:12)księżniczka napisał(a): Fajnie, że promujesz koleżankę, chociaż o jej rysunkach wolałabym gadać z nią, nie z tobą.
Niezłe.
Pozdro.

Rozumiem, jednak administracja dała mi zielone światło na promowanie koleżanki.
Odpowiedz
#5
Nie w tym rzecz, że mam coś przeciwko. Po prostu ciebie, jako nie-autora, o wiele rzeczy nie mogę zapytać. A zakładać fb tylko po to jakoś mi się nie uśmiecha (;
Odpowiedz
#6
Wygrzebałam z fb, księżniczko, jeśli cię to interesuje. I niczego nie trzeba zakładać Big Grin.

E-mail Joannakowart@gmail.com
Strona internetowa http://joan95.deviantart.com/

thx, chociaż nie wiem, czy ta pani będzie w jakikolwiek sposób zainteresowana tym, co myślę o jej rysunkach Wink///ksi
Odpowiedz
#7
ładnie choć widać że kalkuje zdjęcia
Url dla każdego
Odpowiedz
#8
Oto najnowsze dzieło:

[Obrazek: 556024_204018113059354_1074150683_n.jpg]

Jak dla mnie jest to najlepszy portret, który kiedykolwiek narysowała. Wink Oczywiście, jest to Jon Bon Jovi.

Pozdrawiam
InF
Odpowiedz
#9
Jest faktycznie świetny, oprócz twarzy może, wygląda jakby był bratem bliźniakiem Bon Joviego, który choruje na zespół D. Wink

Ale oprócz tego - naprawdę dobra robota! Tyle, że to nie portret, który narysowała, tylko portret, który przerysowała - mała różnica.

Talentu naprawdę nie brakuje!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#10
To duża różnica.
Odpowiedz
#11
Łał. Czym ona to rysuje? Na czym? Masz coś, co rysowała z głowy, z wyobraźni? Jak tak, to wrzuć. Zawsze bardziej coś takiego doceniałem, ale gdy widzę tak wiernie przerysowane zdjęcia - no chyba, że nie przerysowane a kalkowane (przez co rozumiem nałożenie kalki, takiej cieniutkiej, na np. plakat i odrysowanie;P) - to i tak mi w piersi dech zapiera.

Czemu Bon Jovi nie ma oczu?
Odpowiedz
#12
to nie jest twórczość, tylko klasyczne odzwierciedlanie,
Ctrl+C, +V {w odcieniach szarości}
dziewczyna ma warsztat, rękę,
i to (niestety) Tyle.

To:
http://joan95.deviantart.com/art/Pin-up-girl-work-in-progress-357617601?q=gallery%3Ajoan95&qo=3

zostawione, bez kończenia,
jest czymś w ogóle, więcej
od spustu migawki w jej dłoni.




Pozdro.

Odpowiedz
#13
Przeglądam jej Fanpage i szczerze mówiąc zgodzę się z poprzednikiem. Bardzo ładne te rysunki, ale nic poza tym. Jestem oczywiście pod wrażeniem warsztatu, ale dla mnie sztuka powinna przedstawiać coś więcej niz tylko odwzorowywać rzeczywistość. Zwłaszcza sztuka plastyczna Smile
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
#14
(17-03-2013, 18:39)Katniss napisał(a): Przeglądam jej Fanpage i szczerze mówiąc zgodzę się z poprzednikiem. Bardzo ładne te rysunki, ale nic poza tym. Jestem oczywiście pod wrażeniem warsztatu, ale dla mnie sztuka powinna przedstawiać coś więcej niz tylko odwzorowywać rzeczywistość. Zwłaszcza sztuka plastyczna Smile

Bardzo ładny post Smile
+5

Odpowiedz
#15
Super rysunki!! Jestem pod wrażeniem. Sztuka jest sztuką. Moim zdaniem mieści w sobie bardzo dużo w tym też odzwierciedlenie rzeczywistości, ale dobre. W tym tak dokładnie jest.


Pozdrawiam

E.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości