Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkt
#1
Będąc mniejszym lałem szampon w mrowiska
Adolf został zabity (bo morderstwo to spowodowanie czyjejś śmierci)
Nawet obrażenie grzesznika jest tylko erekcją dumy
Transfuzja to fuzja trans transatlantyk z tymi śmiesznymi kominami
niczym Atlantyda zapadniesz się pod wodę

Nie jestem punktem to jest jak
nie przychodź do mnie bo mam remont
organizmu


Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#2
Cytat:Adolf został zabity (bo morderstwo to spowodowanie czyjejś śmierci)
?
Cytat:Nawet obrażenie grzesznika jest tylko erekcją dumy
??
Cytat:Transfuzja to fuzja trans transatlantyk z tymi śmiesznymi kominami
???

Jedyne sensowne wersy to te z mrowiskiem i atlantydą. Jedyne normalne, logiczne, nie poje... Tego się nie da inaczej nazwać.

p.s. daruj deficyt kurtuazji, ale to tylko sucha opinia (jeśli zaś dźwięczy w niej niegrzeczność, to tylko pozór. mówię serio).
Odpowiedz
#3
Wskazałeś najbanalniejsze fragmenty. I najistotniejsze.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#4
"Adolf został zabity (bo morderstwo to spowodowanie czyjejś śmierci)"
o to ło? że co to ma niby znaczyć?? jakieś jerundy wierutne.
(i nie mówię o oczywistości tych stwierdzeń, bo tak, morderstwo tym wlaśnie jest. ale to jakaś adnotacja, dygresja najwyżej, więc jakiś sens, jakiś przekaz musi się za tym kryć, no sory. słowem: co ma piernik..??)

kawałek z fuzją to zwykłe pierdzielenie trzypotrzy, a z obrażeniem grzesznika jest minimum nieczytelny - wiec może racz wyjaśnić (zresztą nie tylko to, jesli potrafisz). kto wie, może nawet się okaże, że JEST czytelny i zrozumiały ino ja niedomagam.
Odpowiedz
#5
Po prostu wyklinam schematy i robię kosze wyklinowe.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#6
Cytat:i robię kosze wyklinowe.
...
ty już nie znormalniejesz, prawda?
Odpowiedz
#7
E tam, odrobina szaleństwa przy sztuce pomaga. Wielu znanych artystów miało nie po kolei w głowie, bądź zażywało różnorakie substancje psychoaktywne Smile.
Ta wypowiedź wcale nie świadczy o tym, że rozumiem poezję Lantusa. Ten styl przywodzi mi na myśl zdrową psychodelię i konkretne namieszanie w głowie (z ang. mind****). Aczkolwiek, są ludzie, którym się to podoba.
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#8
Cytat:Będąc mniejszym lałem szampon w mrowiska niszczenie innych, denerwowanie ich
Adolf został zabity (bo morderstwo to spowodowanie czyjejś śmierci) on zabijał, zabiją i jego. pozorna sprawiedliwość
Nawet obrażenie grzesznika jest tylko erekcją dumy robimy wszystko by poczuć się wyższymi
Transfuzja to fuzja trans transatlantyk z tymi śmiesznymi kominami ?
niczym Atlantyda zapadniesz się pod wodę zaginiesz, nikt nie wie jak, nikt nie wie gdzie

Nie jestem punktem to jest jak
nie przychodź do mnie bo mam remont próba naprawy własnego wnętrza
organizmu

Rozbiłam to sobie, ale niewiele mi to dało Confused Wydaje mi się, że jest to po prostu wyrzucenie z siebie emocji, już i tak w bardziej uporządkowany sposób niż w Twoich poprzednich tekstach, Lantusie. Spróbuj skupić się na jednym cierpieniu, jednym powodzie, i wtedy napisz coś bardziej zrozumiałego dla czytelników.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości