Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest taki okres czasu wakacyjny
#1
Star 
Krótki refleksyjny wiersz o wakacjach napisany po ostatnim dniu szkoły Smile.


„Jest taki okres czasu wakacyjny”

Jest taki okres w czasie i przestrzeni,
Którym jak każdym, co roku zostajemy uraczeni,
Lecz choć tak monotonnie ciągle się powtarza,
Zawsze odczuwamy jakby to był pierwszy, cudowny raz…
tak radość pomnaża.

ocena: 1/10 (Kheira)
Odpowiedz
#2
bardzo poproszę Poetę, aby nachylił się na swoim wierszem, przeczytał go ze sto razy i popracował nad nim. To bardzo krótki wierszyk, dlatego powinien być leciutki i dosadny zarazem. Ale teraz wszystko się rozjeżdża. Popracuj nad nim.


Pisz i komentuj.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Nie wiedziałam, że przyjdzie taki czas, kiedy będę musiała się zgodzić z Szachem w 100% Big Grin a tu proszę.

Nic dodać, nic ująć.
Wierszyk się nie trzyma.


Pozdrawiam, Duś
Odpowiedz
#4
Dusiaq <piona>
Dokładnie tak samo uważam - 'nedejszla wiekopomna chwila' kiedy i ja zgadzam się z Szachem w 100% w tej kwestii. 'Rozjechanej' poezji 'mówimy kategoryczne: nie' . ;p
Namaste, El Tigre
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#5
Te wersy są jakieś długaśne, popracowałbym trochę nad rytmem, bo zginął gdzieś w nawale słów. Ogólnie jest lepiej w stosunku do poprzedniego twojego tekstu, którzy czytałem, ale na pewno stać Cię na jeszcze więcej.
Odpowiedz
#6
"Jest taki okres w czasie i przestrzeni"

- dla mnie to brzmi zbyt banalnie.

"Lecz choć tak monotonnie ciągle się powtarza,
Zawsze odczuwamy jakby to był pierwszy, cudowny raz…
tak radość pomnaża. "

- for chrajst sejk ! Jak wspomniał easy-rider - te wersy są jakieś długaśne chopie !

A co do Twojej twórczości ogólnie to fajnie, że masz w sobie tyle radości i fajnie, że w takich drętwych dla mnie rzeczach jak jakieś tam wakacje potrafisz dostrzeć powód do napisania wierszyka, ale staraj się bardziej.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości