Jakie książki z syllabusa najtrudniej Wam zdobyć?
#1
Lightbulb 
Z jakimi książkami macie największe problemy, jakie książki wykładowcy notorycznie zadają, a w bibliotece - nigdy ich nie ma? Lista pewnie tak, jak i u mnie byłaby długa, ale u mnie już jej nie ma. Dowiedziałam się, że moja uczelnia testuje właśnie ibuk.pl - czytelnię online i problemy się skończyły, sprawdźcie Fan Page'a:http://facebook.com/ibukpl
Odpowiedz
#2
Z tego co obczaiłem, wybór jest dość mizerny, a i dostęp płatny... W przypadku niektórych pozycji, za cenę aktywacji miesięcznej można by sobie kupić taką jedną książkę. Według mnie jeśli tego nie zmienią, pomysł będzie niewypałem, bo który student będzie płacił za coś, czego fizycznie nie będzie miał, tylko na komputerze? Studenci nie mają co jeść, a nie mówić już o opłatach za pobieranie książek Big Grin
Odpowiedz
#3
A ja nie lubię spamu;>

Żeby nie było, że offtopuję - nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem książek, ale może to wynikało ze specyfiki moich studiów rozmaitych. Ale zgadzam się, że z takimi opłatami to raczej ma małe szanse na większą popularność. Płacić za dobowy dostęp do książki? Brednia. Student raczej sobie znajdzie metodę na skserowanie - też płaci (choć i to nie zawsze), ale przynajmniej ma swoją kopię już permanentnie.
~~~ Na emeryturze było nudno ~~~
Wróciłem więc. Tak trochę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości