Jaką książkę chcielibyście zobaczyć na półce w księgarni?
#1
Cześć mam takie pytanie. W zasadzie jak w temacie ale pozwolę sobie uzupełnić: chodzi o to, jaką książkę chętnie byście kupili, ale np. nie ma jej w księgarniach, albo jest za droga. Najlepiej żeby to była książka dotycząca interesującej was dziedziny lub na jakiś ciekawy/kontrowersyjny temat ale może być też beletrystyka. Jak taka książka by wyglądała?
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#2
chciałbym ujrzeć książkę "dzwon, rytm życia" autorstwa krzysztofa miriada.
cool temat!
Odpowiedz
#3
Świetnie się nadaje Smile dzięki za obszerną odpowiedź.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#4
Ilustracja na przodzie okładki chyba bez znaczenia (a jeżeli jest jakieś znaczenie, to nie potrafię określić świadomie). Najważniejsze miejsce, gdzie od razu zaglądam to tylna okładka. Powinna znaleźć się tam fajna i obszerna zajawka, czego można się spodziewać w środku, ale też pozostawiająca coś niedopowiedzianego. Do tego nie pogardzę notką o autorze. Opinie w stylu ("Cudowny bestseller!" - Gazeta Jakaśtam) raczej nie nakręcają mnie na ewentualne kupno, lepiej w ich miejsce dać info o autorze albo rozbudować bardziej tekst o samej książce. Jest taki rodzaj papieru, który (chyba) jest cieńszy od papieru gazetowego i na tym puszczają książki. Jakoś mnie odstrasza ten papier, łatwo go porwać i zlepiają się strony. Czy twarda, czy miękka okładka to w sumie bez różnicy. Na nic więcej nie zwracam chyba uwagi albo tylko tyle pamiętam. Najczęściej zresztą lubię otworzyć książkę na losowym miejscu i przeczytać jakiś fragment.

PozdrawiamAngel
Odpowiedz
#5
Kapuje, a gdyby chodziło o nie-beletrystykę?
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości