Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Innym razem
#1
Spoglądam w twoje oczy. Uśmiechasz się. Mam nadzieję, że lubisz koty, bo zawsze chciałam mieć jednego w domu. Zimnymi wieczorami będziemy siedzieć razem przed kominkiem, a kot będzie mruczał na moich kolanach. Będę patrzeć na życie inaczej Nie będzie już więcej samotnych nocy i płakania w poduszkę. 
Wciągam w nozdrza twój zapach. Mam nadzieję, że lubisz lato. Będziemy spędzać każdy lipiec w Prowansji, trzymając się za rękę i pijąc wytrawne wino. Założę moją ulubioną czerwoną sukienkę i każdego wieczora będziemy się sobie spowiadać. Życie będzie pachniało inaczej. Nie będzie już więcej tajemnic i niedomówień. 
Czuję dotyk twojej dłoni. Mam nadzieję, że lubisz tańczyć. Zawsze chciałam nauczyć się swinga. Będziemy tańczyć do utraty tchu i śmiać się głośno. Położę ci dłonie na twarz i pocałuję najmocniej jak potrafię. Będę odczuwać życie inaczej. Nie będzie już więcej pustki.
Słyszę twój głos. Mam nadzieję, że lubisz gotować. Będziemy razem zachwycać się włoską kuchnią. Ubrudzę twój policzek sosem pomidorowym, a ty udasz, że się obraziłeś. Życie będzie smakowało inaczej. Nie będzie już więcej wstydów i upokorzeń. 
Otwieram oczy i rzeczywistość uderza. 
- Chcesz iść ze mną na kawę? - pytasz. 
- Dzięki, jestem zajęta, może innym razem - odpowiadam i odwracam wzrok. 
Odpowiedz
#2
Malutka uwaga techniczna:

Cytat:Będę patrzeć na życie inaczej Nie będzie już więcej samotnych nocy i płakania w poduszkę.

Brakuje kropki między zdaniami.

A co do treści, to nie rozumiem, dlaczego narratorka nie zechciała pójść na kawę. Chyba że faktycznie była zbyt zajęta. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości