Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imperium humanum.
#1
Milczący są świadkowie
upadku imperium humanum
unikają niewygodnych pytań i sami dźwigają
brzemiona delirycznych wizji
końca, którego nie widać.
Odpowiedz
#2
Dlaczego mi się ubzdurało, że już komentowałam to wczoraj? [z niepokojem pociera czoło] Nieważne zresztą.
Nie mam nic do dodania poza "jest ok". A nawet więcej. Świetna puenta.

EDIT: ok, znalazłam Big Grin. Rzeczywiście komentowałam.
Odpowiedz
#3
Zatrzymał mnie ten kawałek na chwilę. Pewnie tu wrócę. Easy, dawno nic nie publikowałeś. Cieszy, że jesteś w dobrej formie Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#4
Fajny wiersz easy,szkoda,że tak mało swojej twórczości udostępniasz.

Mógłbym słodzić Ci jeszcze,ale raz nie wypada,a dwa,że trochę tego do skomentowania zostało : )

5/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#5
Najpierw go wrzuciłem do miniatur, ale to się przeradza w tryptyk powoli, więc zrobiłem tekstowi nowy wątek.
Odpowiedz
#6
wiersz ok, oprócz pierwszego wersu, którego nie da się czytać. Zupełnie nie brzmi. Ale mysl przednia.




Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#7
Witam,
Tekst ok, podpisuję się pod XorrezemSmile
czekam na więcejSmile
Odpowiedz
#8
Pierwszy wers do przeredagowania. Reszta, no cóż antyglobalistyczny przekaz można by rzec Big Grin
Odpowiedz
#9
przy kolejnej lekturze zyskuje na wartości. Tym razem skojarzyło mi się z pomnikiem, który stawiasz każdym, kolejnym słowem. OK. Pisz więcej.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#10
Co jest nie tak z pierwszym wersem? Według mnie wszystko tutaj gra i jest dobrze. Chociaż po "humanum" dałbym przecinek? Nie wiem, mam wrażenie, że tam jednak coś powinno powinno być. Ogólnie, jestem na tak Smile
"Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głuchoniemego." Jerome David Salinger Buszujący w zbożu
Odpowiedz
#11
ten pierwszy wers jest napisany biblijnym stylem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości