Ilustracje/Grafiki
#1
[Obrazek: 319268_taurus-woman.jpg]
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#2
Mogę to skomentować w następujący sposób:
O rany Exclamation
Strasznie, strasznie, strasznie mi się podoba. Może coś mi przeszkadza w twarzy, ale puki nie rzuca mi się to tak w oczy, to kij z tym. Podziwiam Smile
Odpowiedz
#3
Hehe, dziękuję bardzo Smile.

Pozdrawiam.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#4
bardzo fajna praca Smile jednak ta kobieta z czerwonym tłem (kółeczkiem) bardziej mi się spodobała Smile

sukcesów w przyszłości~! Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#5
Dziękuję bardzo.

P.S. W takim razie wrzucam też "czerwone kółeczko" Wink

[Obrazek: 552307_197803003656588_173983509371871_2...9893_n.jpg]
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#6
A mnie się troszeczkę z kojarzą te grafiki:

[Obrazek: Poetry-Mucha-L.jpg][Obrazek: home.jpg]

nie wiem, czy słusznie, ale i tak ogromny plusik : )
Odpowiedz
#7
Haha, no proszę... . Szczerze? Uwielbiam Art Nouveau, secesję szeroko rozumianą, i mam ogromną słabość do prac Alfonsa Muchy, ale podczas tworzenie tej pracy nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby zaczerpnąć choć odrobinę inspiracji z jego grafik Smile. Wniosek?

Chyba podświadomość wzięła górę Smile.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#8
Powiedziałabym, że prace nawiązujące do secesji (w szczególności ta druga) Smile
Uwielbiam czytać fanfiction pisane pod CzH!
Odpowiedz
#9
Pierwsza praca średnio mi się podoba. To co przeszkadza w twarzy, to asymetria nosa. Niefajne. Ale za to druga skłoniła mnie do komentarza. Perfecto. Naprawdę dobra robota. Zaszczepiłaś głęboki charakter tej kobiecie, co mnie urzekło. Pozdrawiam.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#10
A ja mam pytanie co do tej asymetrii nosa. A raczej nie nosa tylko całej twarzy. To zamierzone?

A ogólnie sympatycznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości