Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idę po schodach, bla la bla!
#1
Bla bla bla
La la la
Dyktatura
Konfitura
Politura
Powolne umieranie
Na sianie
Wieczne spoczywanie.
Dajcie wy mi wszyscy
Spokój kurwa
Amen.
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. ~ Dobry omen
Odpowiedz
#2
że się tak spytam WTF?
Odpowiedz
#3
Ciekawy zapis stanu emocjonalnego. Co na to lekarz? Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Mój lekarz dał mi tabletki nasenne, ale kontrabanda i nie działa znak stopu zupełnie. Mówiłem, że zniweczysz,

(A serio? Matury się zaczynają co przyjmuje ze stoickim spokojem ciała i delikatnymi turbulencjami w emocjach :p )
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. ~ Dobry omen
Odpowiedz
#5
czyżby lekka frustracja przedmaturalna?

mogę powiedzieć tylko, tyle, że uśmiechnęłam się na końcu xD

Kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#6
odnoszę wrażenie, że tekst żyje własnym życiem.

Big Grin

I w przeciwieństwie do reszty przyznam, że mi się podoba.
Wyjście poza schemat, z nutą poezji lingwistycznej.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#7
Dzisiaj tu weszłam i czuję się tak samo. Szczegolnie jak chodzę po schodach to nawet ten rytm słychać.
Spaczony wierszyk, ale fajny.
Odpowiedz
#8
Hmm ani to poezja,ani to w ogóle cokolwiek Smile Ot,rymowanka.

Ale o dziwo mi się podoba. Nie wiem jak to zrobiłeś,ale nawet trzeci raz czytając ciągle się uśmiecham Big Grin

Powodzenia na maturze.
Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#9
Początek mdły i pozbawiony sensu, pointa ratuje, ale to za mało, żeby móc to nazwać dobrym wierszem.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#10
zalecam zimne kąpiele. Pomoże!



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#11
Cytat:i pozbawiony sensu

O to właśnie chodziło.
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. ~ Dobry omen
Odpowiedz
#12
Właśnie tak widzę 99.9% poezji. Ale to jest udane. Mogę sobie to pożyczyć na okładkę zeszytu z polskiego? Mój polonista będzie wniebowzięty.
Odpowiedz
#13
Nie wiem czemu, ale ten utwór mnie śmieszy Big Grin Szczególnie ta gra słów dyktatura - politura Big Grin
Bełkot frustrata, ale zabawny bełkot Wink
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#14
Miałem nie komentować, ale przeczytałam , końcówka ha ha haSmile Niezłośliwie - rozśmieszył mnie.Smile
Odpowiedz
#15
Ciesze się, że was śmieszy - to znaczy, że wyszło całkiem zjadliwie ; )
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. ~ Dobry omen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości