Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAIKU DLA WAS
#1
Rzęsa zakwitła
Na dotyk wiatru czeka
Żagiel samotny



Ptaki wzlatują
ku wschodzącemu słońcu
ja nie mam skrzydeł




3 września 2011
#2
Jeśli już jest tu jakieś haiku, to tu są dwa, i radzę jednego się pozbyć, zanim sama to zrobię (usługa z warnem w pakiecie).
#3
To jakiś debilny żart?
Zostaje to, co dałem.
Akurat to jeden utwór - mam taki kaprys Smile

I coś jeszcze - wielu przede mną zamieszczało kilka haiku POD RZĄD W JEDNYM POŚCIE (Lord Winterisle), więc nie ten adres, kobieto.
#4
Nie, to nie żart, tak się składa, że haiku rządzi się pewnymi zasadami, a to powyższe (jako całość) z całą pewnością nim nie jest. Dziękuję za wyjaśnienie wątpliwości.
Szkoda w sumie, bo razem te utworki nie mają sensu - mogłyby być interesujące - szczególnie pierwszy... czy też raczej pierwsza zwrotka, jak wolisz.
Drugie...a zwrotka jest dość trywialna, oczywista.
Osobiście kupuję tylko pierwszy fragment, bez szyku przestawnego, który drażni. Forma jest prosta i nie ma sensu udziwniać, a szyk przestawny niczemu nie służy.
#5
Myślę, że kumasz.
Nie plącz się w tłumaczeniach, bo to bawi publikęSmile))
Póki co mniej nerwów, więcej myślenia.
Ahoy!

#6
to nie są popisy cyrkowe, więc nie wiem, o jakiej publice mowa, mój drogi
Lord Winterisle to nie jest "wielu", zresztą był na tyle sprytny, żeby te jego haiku były powiązane i tworzyły jeden tekst (;
więcej myślenia...? twoje twory z całą pewnością do niego nie pobudzają : )
#7
Mój utwór JEST LOGICZNIE POWIĄZANY I NIE JEST ODDZIELNYM HAIKU, więc jak nie rozumiesz go, poproś po prostu kogoś, żeby Ci wytłumaczył.
Nie pisz do mnie, bo to żałosne - jak masz spinę, wal na priva, może mike odpisze...choć szansę masz nikłeSmile

40 % warna za ataki na członka ekipy/Arche
Plus 20 % za podwórkowy język i kontynuowanie ataków
#8
Fajne haiku. Co do reszty, to to pierdol, bany świadczą o słabości tych kolesi.

Gratulujemy, dostaje Pan 'koleś' 20% za niemerytoryczny i wulgarny post. Nagroda główna to ban na 6 miesięcy za notoryczne łamanie regulaminu. Pozdrawiam
#9
Co za człowiek... Księżniczka, jesteś Wielka.

Komentujemy utwory. Tylko i wyłącznie. Mogłeś księżnej napisać to na PW. 20 % za off top.//F.
#10
Komentarz do utworu napisany stylem mike'a, coby zrozumieć mógł:

To ssie.

Koniec komentarza w stylu mike'a.

Jako całość generalnie nie do przyjęcia. Powiązane twoim widzimisię, wytłumaczone totalnie niepoprawnie. Gorsze niż marysuizm.
Ach, a tak w ogóle, odpuść. Gdy ktoś ma rację, mówimy, że ją ma. Bo to nie boli, naprawdę. Wszyscy się mylą... Niektórzy częściej, do takich się zaliczam. Ale nie prowadzę bezsensownych kłótni w twoim stylu. To strata czasu.
Jeszcze jedno: pamiętaj, że marnujesz też czas księżniczki, a tego robić ci nie wolno.





Przewidując zaczepki: tak, zabraniam ci.

P. S.

Haiku dla nas? Niezły żart. Aż się łezka w oku zakręciła, po policzku spadła na ziemię i potem wyparowała. Całkiem niezły opis pewnego osobnika.

P. S. 2

To ja wytłumaczę księżniczce ^^ To chłam, to cham.



"Nie pisz do mnie, bo to żałosne..."

Kolejne 20 % za przytyki w stronę autora. Później będzie za niesugerowanie się do zaleceń moderacji/ Archanioł
Zrozumiane, zrozumiane ^^
#11
genialny utwór. tymi pajacami to się nie przejmuj. tępego nie nauczysz.

Niereformowalność jest w modzie. 40 za obrazę członka ekipy. Wątek zamykam./ Archanioł


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości