Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ja nikogo nie zabiłem
#46
Cytat:Ja mam taką propozycję. Skończmy już to rozprawianie o Biblii i skupmy się na literaturze. Albo załóżmy wątek "Biblia" i tam, jak ktoś czuje potrzebę, niech się uzewnętrznia.
Choć, w takim układzie powinniśmy założyć też "Koran", "Okultyzm", "Kriszna", "Tarot", "Pierdu, pierdu", żeby nikt nie czuł się dyskryminowany.
Amen.
Czyli "niech się stanie", jakby kto nie wiedział.
Ewentualnie "wierność"...

Cytat:To jest bardzo przykre, niby jest jakimś nauczycielem,,,
już ty się tam nie rozpędzaj.
Btw. ciekawy wieloprzecinek.
Odpowiedz
#47
(19-01-2016, 17:32)miriad napisał(a):
Cytat:Ja mam taką propozycję. Skończmy już to rozprawianie o Biblii i skupmy się na literaturze. Albo załóżmy wątek "Biblia" i tam, jak ktoś czuje potrzebę, niech się uzewnętrznia.
Choć, w takim układzie powinniśmy założyć też "Koran", "Okultyzm", "Kriszna", "Tarot", "Pierdu, pierdu", żeby nikt nie czuł się dyskryminowany.
Amen.
Czyli "niech się stanie", jakby kto nie wiedział.
Ewentualnie "wierność"...

Cytat:To jest bardzo przykre, niby jest jakimś nauczycielem,,,
już ty się tam nie rozpędzaj.
Btw. ciekawy wieloprzecinek.

Jeszcze nie zacząłem

(19-01-2016, 17:32)miriad napisał(a):
Cytat:Ja mam taką propozycję. Skończmy już to rozprawianie o Biblii i skupmy się na literaturze. Albo załóżmy wątek "Biblia" i tam, jak ktoś czuje potrzebę, niech się uzewnętrznia.
Choć, w takim układzie powinniśmy założyć też "Koran", "Okultyzm", "Kriszna", "Tarot", "Pierdu, pierdu", żeby nikt nie czuł się dyskryminowany.
Amen.
Czyli "niech się stanie", jakby kto nie wiedział.
Ewentualnie "wierność"...

Cytat:To jest bardzo przykre, niby jest jakimś nauczycielem,,,
już ty się tam nie rozpędzaj.
Btw. ciekawy wieloprzecinek.

Amen ,,niech się tak stanie''. zaprawdę; istotnie, jeżeli ktoś zapewne wieShy
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#48
Cytat:Btw. ciekawy wieloprzecinek.
On ma więcej takich smaczków w swojej kolekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości