Gry planszowe na komputer?
#1
Gracie może w jakieś gry planszowe na komputerze? Jak tak to w jakieSmile
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Odpowiedz
#2
Kiedyś grałem w Catana (osadnicy z Catanu), ale to było wtedy, gdy na tę grę był boom, a gry ze znajomymi nie zaspokajały potrzeb catanowychSmile
Odpowiedz
#3
(13-02-2019, 12:00)kubutek28 napisał(a): Kiedyś grałem w Catana (osadnicy z Catanu), ale to było wtedy, gdy na tę grę był boom, a gry ze znajomymi nie zaspokajały potrzeb catanowychSmile

Szkoda, że nie mieszkasz bliżej, bo zaprosiłbym Cię na planszówki, mam ich spory wybór, a nie zawsze jest z kim zagrać Wink

Mam planszówkową "Terraformację Marsa" i jest wersja komputerowa tego, ale nie grałem, za to planszówka jest dla mnie obecnie TOP ONE Wink
Odpowiedz
#4
Cytat:Mam planszówkową "Terraformację Marsa"
Hmm... Ja z kolei zauważam u siebie skłonności do realiów bardziej historycznych (no i w sumie fantasy, pewnie nie ma co się dziwićWink)... Osadnicy z Catanu, Agricola (nie mam, ale grałem ze dwa razy, podobało się)... Właściwie to nie ma zasady, uważam że większość planszówek to świetnie spędzony czasSmile
Odpowiedz
#5
Carcassonne jest na PC i na androida.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#6
Mnie ostatnio znajomi zaprosili na planszówki i graliśmy w munchkina. Gra mnie niesamowicie wkręciła. Z początku sceptycznie do niej podszedłem bo zobaczyłem same karty bez żadnej planszy i niczego, ale po dosłownie godzinie zabawa była naprawdę przednia Big Grin Patrzyłem czy jest wersja na PC, ale heh raczej nikt takiego czegoś nie zrobił bo chyba ciężko było by zaporgramować logikę tej gry Big Grin
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości