Giełda
#1
może by zrobić forumową giełdę? sprzedam, kupię, zamienię, oddam, pomaluję... Big Grin
Odpowiedz
#2
Rozumiem, że masz na myśli, aby nasz Pchli Targ nie ograniczał się do książek tak? Wink
Odpowiedz
#3
"Napiszę wiersz miłosny za Ciebie.DZWOŃ 6xx-xxx-xxx" : )? Bo nie wiem jakie jeszcze inne usługi można zrobić Tongue
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#4
Eee. Xorrez, tu chodzi raczej o GIEŁDĘ, a nie o pisanie magisterek za skromną opłatę. Czyli rozszerzenie Pchlego Targu na gry, filmy, sprzęt i inne pierdoły? Dlaczego nie, jestem za, nikomu to nie zaszkodzi a może pomóc.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#5
(28-12-2010, 17:56)Malbert napisał(a): Eee. Xorrez, tu chodzi raczej o GIEŁDĘ, a nie o pisanie magisterek za skromną opłatę. Czyli rozszerzenie Pchlego Targu na gry, filmy, sprzęt i inne pierdoły? Dlaczego nie, jestem za, nikomu to nie zaszkodzi a może pomóc.

Chyba,że tak.W sumie też jestem za,szczególnie,że sam mam trochę gier do sprzedanie i takich tam.A pisanie wierszyków i magisterek też można zrobić,a co Smile
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#6
Rozszerzenie naszego Targu - jak najbardziej za.
Pisanie wierszyków za opłatą - przeciw.

Jest to Forum Literackie, a nie jakieś oferowanie usług. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie, dziękuję, dobranoc.
Odpowiedz
#7
No właśnie. Forum Literackie, a nie drugie Allegro.
Dlatego jestem przeciwny dystrybucji za pośrednictwem Inka czegokolwiek poza rzeczami stricte związanymi z literaturą (książki, czasopisma).

Na prośby użytkowników zrobiliśmy Pchli Targ książki. Nie grajcie z nami jak w przysłowiu o dawaniu palca i braniu ręki Wink
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!



Odpowiedz
#8
Podpisuję się pod postem wyżej. Nie sądzę, aby to było potrzebne. Są od tego inne witryny.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości