Geopolitical Simulation 2: Rulers of Nation
#1
Chciałbym zapytać, czy ktoś z szanownych forumowiczów kiedykolwiek grał w tę grę i jest w stanie udzielić paru wskazówek, których na necie praktycznie nigdzie nie ma...?
Odpowiedz
#2
Brzmi zbyt skomplikowanie, bym w ogóle spróbował Big Grin
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#3
Mmm, a mnie właśnie zaciekawiło, gdzie pod koniec roku sobie spróbuję Wink
Odpowiedz
#4
Ciekawe to jest, ale... trudne. Nie wiem co programista miał na myśli, gdy wyskakuje mi pierdyliard okienek z informacjami ekonomicznymi, ciągle tracę fundusze, a koszty rosną mimo wszystko (dzisiaj osiągnąłem wzrost PKB 30% i moja inflacja podskoczyła do 20%...)
Odpowiedz
#5
Dobra dałem sobie spokój, to nie na moje nerwy
Gra jest ostro pokopana Wink
Odpowiedz
#6
"Symulacje Geopolityczne"? Polecam gierki Paradoxu. Dość ogarnięte, chociaż nie wszystkie (Crusader Kings II ma nieco... nieogarnięty poziom trudności, nawet na lekkim wszyscy mnie biją ....). Jeśli poszukujecie nowoczesności to Supreme Ruler 2020... rok niby 2020, ale to i tak bliższe współczesności niż inne ich gry.

Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#7
Supreme Ruler też nie do ogarnięcia... Lubię rozbudowane gry, ale to mi przypomina nieco symulator lotu śmigłowcem apache... zanim uruchomisz wirniki to musisz naklikać się z 10 minut i to pod warunkiem, że w dobrej kolejności.
Odpowiedz
#8
Wiesz... dlatego to się nazywa symulator Wink
Odpowiedz
#9
Symulacja symulacją, ale gdzie tu dobra zabawa płynąca z grania...
Odpowiedz
#10
Właśnie w tej klikaninie. Poziom zabawy z symulacji jako taki biegnie zupełnie z innych biegunów. Ponadto od zawsze gry symulacyjne uwazano za najbardziej wymagające, do czasu dewaluacji pojęcia przy okazji NFS.

Ale Offtopujemy Wink
Odpowiedz
#11
Ja sobie wypraszam bardzo, uważam Supreme Ruler za prościutkie. Zdarzało mi się nawet narzekać na brak wielu możliwości które według mnie być powinny xD

Podbiłem całą Europę Rzeczpospolitą Polski w 7 lat xD I sprawiłem cud gospodarczy - Polska eksportuje więcej ropy niż Arabia Saudyjska. I ma kosmodrom w Wielkopolsce :O
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości