Gdy facet o siebie dba...
#1
Witam, nie wiem czy się z tym spotkaliście, ale... Jak facet nie dba o wygląd to jest narzekanie, że zaniedbany, niechluj i w ogóle, wszystko co najgorsze. Ok, dla świętego spokoju zacząłem dbać i o fryzurę i w ogle o sibie. To teraz dowiaduje się że jestem zniewieściały! Huh Nie wiem, czy są na forum kobiety? O co Wam właściwie chodzi? I tak źle i tak niedobrze. Ok, może i było tak że zgodnie z tym co było tu napisane podgoliłem trochę brwi maszynką (ale mam krzaczaste!!!) i teraz już muszę to robić stale, no ale to chyba nic nadzwyczajnego? Ponoć wielu facetów tak robi! Teraz żona powiedziała że mogę w ogóle zgolić sobie już te brwi!!! Ciekaw jestem Waszych opinii! Facetów, ale prze wszystkim kobiet.
#2
Kto mówi że jesteś zniewieściały? Żona? Zostaw te brwi, długie i gęste są oki Wink
#3
Jedna rada, a właściwie trzy, co powinieneś zrobić i gdzie pójść z problemem:
primo
secundo



Ale najważniejsze:
terzo
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
#4
to ja się chciałbym podczepić pod pytanie. można obgryzać paznokcie, czy to raczej nie wypada? a jeśli można, to jak wy sięgacie do stóp, bo ja prawie sięgam, ale tuż tuż przy paznokciu napotykam na ścianę sztynksu i potem budzę się już za późno, ażeby zęby umyć - to się kładę tak jak stoję, a właściwie leżę, bo już leżę.
czy włosy na plecach można przeszczepić na klatę? oczywiście cudze.
#5
Osobiście lubie jak facet o siebie dba. Wtedy nie wstydzę się go zabrać do knajpek typu http://www.roadamerican.pl/ - a już zdarzali mi się tacy, że na kilometr bym się tam z nimi nie pokazała (tymbardziej, że znajoma jest menadżerem tego lokalu..)
tak więc jak dla mnie nie masz się czym martwić. Rób swoje i bądź zadowolony ze swojego wyglądu Smile
#6
Przecież to jest zwykły trolling i spam... jak możecie się łapać na takie wątki? Smile Ilu z Was kliknęło w ten link? Tongue
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości