Głupia sprawa
#1
WitamBig Grin Kieruję do Was pewną prośbę. Mam na myśli napisanie miłosnego wiersza dla dziewczynyTongue Wiem, to głupie. Sam wychodzę z założenia, że każdy zakochany człowiek jest poetą i zapewne gdybym napisał coś w najbardziej nieudolny sposób i tak by się jej spodobało, ale nie w tym tkwi problem. Chodzi o coś większego, bardziej doniosłego. Zależy mi na tematyce tęsknoty, miłości, mile widziany erotykSmile Nie chcę jej oszukiwać i wciskać kitu, że to moje wypociny, chcę na nich tylko bazować. Proszę Was o te trzy wierszyki ( tęsknota, miłość + erotyk ). Następnie już sam zmiksuję je w jedno dzieło i powstanie odrębny wiersz Smile To nasza czwarta rocznica, chcę być oryginalnyBig Grin Będę baaaardzo wdzięczny, z góry dzięki Wink
Odpowiedz
#2
Baaaardzo głupia sprawa. Jeśli znajdziesz tutaj kogoś do takiego projektu, to uśmieję się z tej osoby. No chyba że nie będzie ona poetą. Wiersz dla nieznanej mi dziewczyny na rocznicę nieznanego mi związku. Przepraszam - trzy wiersze. I o czym miałbym napisać? O gwiazdach, oczach koloru... no właśnie. Niemniej pomysł i chęć bycia oryginalnym doceniam. Dlatego radzę Ci: napisz sam. Może nie będzie wybitne, ale na pewno oryginalne. I przede wszystkim szczere.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#3
HahahahBig Grin No fakt faktem, ale tym wykładem właśnie podsunąłeś mi genialny pomysł, dzięki StarySmile Nie wyobrażasz sobie jak mi pomogłeś, serioWink
Odpowiedz
#4
Chyba raczysz sobie żartować... Big Grin

(29-08-2012, 17:08)Eko napisał(a): Proszę Was o te trzy wierszyki ( tęsknota, miłość + erotyk ). Następnie już sam zmiksuję je w jedno dzieło i powstanie odrębny wiersz Smile To nasza czwarta rocznica, chcę być oryginalnyBig Grin

No prosząc kogoś o napisanie wiersza miłosnego do własnej dziewczyny... Do tego erotyk. Przyznaję, jesteś bardzo oryginalny!

Ja mogę napisać erotyk, ale czy na pewno tego chcesz? Uprzedzam, że piszę wulgarne i ostre erotyki! Opisz mi ją proszę. Ze szczegółami, wszystkimi.

Łatwiej mi będzie.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
Pierwotny pomysł miał być właśnie taki, żebyście to WY napisali wiersz jak dla swojej własnej dziewczyny, bezwzględu na wygląd, charakter mojej, chodziło o Waszą wyobraźnię, której potem mógłbym użyć w ostatecznym dopieszczaniu tego magnum opusSmile Wtedy pojawiają się ciekawsze propozycje:d każdy pisze i widzi to inaczej. Po zmiksowaniu czegoś takiego mogłaby być wybuchowa mieszanka. Rootsrat właśnie chodzi o to, żeby był ostry i z pier***nięciem. Mam teraz dużo lepszy pomysł, ale ten erotyk byłby pomocny - Czarne włosy, wysoka, zgrabna, poroże jak u małej sarenki ( średniawe, ale można by się kłócić, czy nie większe ), zielone, duże oczy, długie nogi. Smile)
Odpowiedz
#6
Drogi Eko... Chyba nie wyczułeś sarkazmu w mojej wypowiedzi Wink

P.S. Prosiłem o szczegóły. Szczegóły! Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
Jeśli Ci pomogłem, ma radość nie zna granic. Ale jeszcze jedno w takim razie: czy ty w niej widzisz tylko włosy, oczy i -ehem- poroże? Myślę, że to człowiek, a nie pusta lalka.

Wejdź głębiej. Do jej serca i umysłu. (nie kojarz pierwszego jak typowy facet)
Odszukaj jej oryginalność i ukaż jej ją w oryginalny sposób.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#8
hahaSmile Wyczułem, wyczułem, nie bój nicWink Stary, ciężko o szczegóły, bo nic szczególnego tam się nie chowa, chyba, że coś przeoczyłemBig Grin Wierzę w Twoją inwencję twórczą i umiejętności nabyte latami doświadczeń! Drogi maciekbuku wiem o czym mowa Smile Wbrew pozorom to właśnie jej serce i charakter przykuł moją uwagę, jednak o tym już dawałem jej znać Smile Teraz chcę pójść w drugim kierunku. Doceniam Twoją troskę :>
Dobra, jako że kochany maciekbuk podsunął mi nowy, oryginalny pomysł temat zamykamSmile Przepraszam za spam i w ogóleSmile
Odpowiedz
#9
Ależ żaden spam Smile

Od tego jest kawiarenka. Po prostu była to dość... nietypowa prośba Wink
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#10
hahaSmile Fakt. Ale w kwesti tego erotyka dalej jestem chętny. Jakbyś kiedyś coś tworzył tego typu to pamiętaj o mnie!Big Grin
Odpowiedz
#11
Hej, a nie możesz poszukać w google wierszy znanych, a przede wszystkim uznanych poetów i na nich się wzorować?
Przecież nikt nie zna twojej dziewczyny lepiej od ciebie i nie napisze lepszego osobistego wiersza, a takie wiersz musi być jedyny i osobisty Tongue
Odpowiedz
#12
Ja proponuję jeszcze wstawić cennik i można tłuc sałatę na tego typu prośbach.

podpisuję się pod tym wszystkimi czterema łapami Wink // kapadocja
Odpowiedz
#13
No, faktycznie głupia. Chciałeś żeby ktoś, nie znając Twojej dziewczyny, zrobił jej dobrze. Więcej taktu.
"Nie mam gotówki, majątku, nadziei. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Jeszcze rok, pół roku temu sądziłem, że jestem artystą. Teraz nie zastanawiam się już nad tym. Po prostu jestem. Wszystko, co było literaturą, opadło ze mnie. Bogu dzięki, nie trzeba już pisać żadnych książek."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości