Informowanie o osobliwościach umieszczania dużych tekstów
#1
Proponuję dokładniej wyjaśnić w FAQ osobliwości umieszczania na forum dużych tekstów. Uważam, że należy napisać nie tylko o tym, że kontynuacja zbyt długiego tekstu musi być w komentarzu, ale też o tym, że ten komentarz trzeba napisać po upływie tego okresu, kiedy następny post automatycznie się scala z poprzednim (chyba że komentarz innej osoby zlikwiduje możliwość takiego scalenia). Ponadto dobrze byłoby wyjaśnić gdzieś w FAQ o regułach takiego scalania postów. Na razie nie wiem, ile czasu ma przejść, żeby posty się nie scalały; nie widziałem takich informacji.
Odpowiedz
#2
(03-12-2018, 20:24)D.M. napisał(a): Proponuję dokładniej wyjaśnić w FAQ osobliwości umieszczania na forum dużych tekstów. Uważam, że należy napisać nie tylko o tym, że kontynuacja zbyt długiego tekstu musi być w komentarzu, ale też o tym, że ten komentarz trzeba napisać po upływie tego okresu, kiedy następny post automatycznie się scala z poprzednim (chyba że komentarz innej osoby zlikwiduje możliwość takiego scalenia). Ponadto dobrze byłoby wyjaśnić gdzieś w FAQ o regułach takiego scalania postów. Na razie nie wiem, ile czasu ma przejść, żeby posty się nie scalały; nie widziałem takich informacji.

To już pytanie techniczne do administracji. Przy powieści najlepiej wrzucać po jednym rozdziale, a duże dzielić na dwie części jeśli limit znaków (który tez nie wiem na jakim poziomie dokładnie jest ustawiony) nie puści.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości