"Freelancer"
#1
Poszukuję fanów tego staruszka, który doczekał się ostatnio odświeżającego moda Smile jest to space symulator połączony z RPG, MMO i czym się da, można handlować, łączyć się w klany, podróżować po około 160 układach, zwiedzić blisko 1000 planet i stacji kosmicznych, zasiąść za sterami 800+ statków i okrętów kosmicznych z takich serii jak Star Trek, Star Wars, Homeworld, Battle Star Galactica, Babylon 5, Firefly, Wing Commander, Stargate, Mass Efect i wiele wiele innych. Do wyboru myśliwce, korwetty, fregaty, krążowniki, niszczyciele itp. Do tego cała gama niszczycielskiego oręża, od gattlingów, przez lasery, po torpedy potrafiące anihilować całe floty w ułamku sekundy. A to wszystko w modzie Nightstalker's Universe ModSmile Jeżeli ktoś ma sentyment do tej gry, lub zainteresował go mój opis, niech zgłasza się do mnie przez pw.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#2
Jest jakaś strona tej gry, skąd można to pobrać legalnie?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Klient wydaje się być samodzielny...
Odpowiedz
#4
I to ma być staruszek? Big Grin Gothic wyszedł w 2001 roku i nie jest stary, a to wyszło w 2003 i nazywasz to starym? Nie rozśmieszaj mnie Big Grin
Musze ogarnąć gierkę, bo wydaje się być naprawdę super Smile
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#5
Dla mnie nie jest jeszcze perfect, tak samo Eve czy inne space simy, ale dlatego, że szukam czegoś jeszcze bardziej hardkorowego. Niemniej bardzo fajna propozycja Smile Może klan Inkaustus? Big Grin
Odpowiedz
#6
To ja się pisze na dołączenie do klanu Wink
Tylko najpierw skąd legalnie wytrzasnąć grę. Może na gog.com jest?
Niebo dla tego, kto rozpęta piekło!

Piekło dla tego, kto nie wierzy w niebo!
Odpowiedz
#7
Przyznam szczerze, że nie mam pojęcia, czy jest gdzieś do zdobycia za opłatą, za to bardzo łatwo go zdobyć bez takowejSmile to samo tyczy się modów, wszystkie są darmowe. Jeśli ktoś się skusi i instalnie sobie tę gierkę, to niech skrobine do mnie pw, czy coś, jakoś się zgadamySmile a co do modów, to zapewniam, że jest ich mnóstwo i każdy wnosi coś innego do gry, są nawet poszczególne serwery pod odpowiednie mody.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości