Fotografia - Juhas aka Yoohaz
#1
Witam.
Chciałbym zaprezentować stronę mojego przyjaciela, Juhasa, który zajmuje się - jak to określa - fotografią eksperymentalną. Kawał dobrej sztuki! Do obejrzenia na stronie http://yoohaz.daportfolio.com. Gorąco zapraszam!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#2
Gościu ma naprawdę fajne pomysły. Smile I realizuje je w ciekawy sposób. W dzisiejszych czasach w dziedzinie fotografii bardzo ciężko kogokolwiek zainteresować na dłużej swoimi fotografiami z racji tego że podobnych w internecie krążą setki jak nie tysiące. Dzieła Juhasa z pewnością nie zaliczają się do ww. Smile Ma facet talent. Teraz tylko wena, pół litra i stworzy coś znanego na cały świat Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#3
Zakochałam się ...
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#4
W Juhasie? Przekażę Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
Tongue W zdjęciach TongueTongueTongue
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#6
Bedzie je można zobaczyć na naszej wystawie w czerwcu, w większym formacie. Zapraszam Smile
Autora tez będzie można poznać Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
Superanckie fotki i to nie tylko same fotki, ale również to, że sam w sobie świetny materiał do photoshopa! Przekazuję gratulacje z mojej zgubnej strony Wink

ps. dajcie tel do tej rudej w 'people'... Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#8
Jeśli chcesz użyć jego fotek w jakimś projekcie, wystarczy skrobnąć maila. Znając Juhę, Juha zechce kolaborować Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#9
Miło wiedzieć Wink W razie stworzenia mojego serwisu i utworzeniu działu galeria grafiki (gdzie gromadziłbym moje zabawy z obrazem) napiszę do Niego, powołując się na Ciebie, Root Wink
Odpowiedz
#10
Nie ma sprawy Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości